Kraują stingdanti akimirka: už 12-mečio nugaros pasirodė lokys

Dvylikametis italas nė nenutuokė, kad rinkdamas kankorėžius susidurs su didžiuliu lokiu ir jo gyvybei kils pavojus. Tačiau berniukas nepabūgo ir su grėsme susidorojo kaip tikras profesionalas.

Rankose kankorėžių maišelį laikantis Alessandro lėtai leidžiasi nuo kalno Italijos Trentino provincijoje, nes paskui jį sėlina didžiulis marsikinis rudasis lokys. Alessandro patėvis Lorisas Calliaris ramina berniuką ir liepia jam lėtai eiti jo link. Bet Alessandro raminti, tikriausiai, nė nereikia, nes susidomėjęs berniukas vis atsisuka pasižiūrėti į lokį. O pastarasis net atsistoja ant dviejų kojų taip parodydamas savo galią ir toliau seka Alessandrą.

Dar šiek tiek žemyn pasėlinęs berniukas ima šaukti mamą, bet ne todėl, kad bijotų, o tam, jog ši atsisuktų pasižiūrėti, kaip jam sekasi. Bet mama nebūtų mama – ji ima taip šaukti, kad lokys net atsistoja pasižiūrėti, kas vyksta. Tad berniukui ir jo patėviui tenka mamą raminti, kad ši nekeltų skandalo ir nesupykdytų plėšrūno. Laimė, po kelių akimirkų plėšrūnas praranda susidomėjimą ir išgirdęs švilptelėjimą lokys pagaliau nubėga savais keliais. O štai pavojaus ką tik išvengęs Alessandras ramutėlis – jokio streso. Tik skuba sužinoti, ar patėvis spėjo nufotografuoti jį su lokiu.

Tai – milijonus internautų sužavėjęs vaizdelis iš vienos italų šeimos pasivaikščiojimo. Alessandras su patėviu kaip tik prieš mėnesį žiūrėjo vaizdo įrašą, kuriame buvo aiškinama, kad susidūrus su lokiu reikia elgtis ramiai, jokiais būdais nebėgti ir nešaukti. Tad matyta informacija berniukui tikrai padėjo, o įrašas virto pasauline sensacija.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų