Kieme pamatytas vaizdas įbaugino Vilniaus rajono gyventojus – į lauką bijojo eiti net suaugusieji

Vilniaus rajone, Tvankiškių kaime, portalo tv3.lt skaitytojas Aleksandras nufilmavo ne tik jį, bet ir visus kaimo gyventojus įbauginusį vaizdą. Į kaimą vidury dienos atklydo lengvo grobio tykojęs vilkas.

Aleksandras įrašą nufilmavo šeštadienio popietę. Pasak Aleksandro, kaip tik tądien kitame kaime buvo rasti šuns palaikai. Sekmadienį vilkas Tvankiškių kaime nepasirodė, tačiau vėl atklydo pirmadienį ir patykojęs prie Aleksandro kaimyno durų iškart čiupo į lauką išėjusį katiną.

„Buvo baisu net suaugusiems eiti į lauką, nekalbant jau apie vaikus. Be to, vilkas vaikščiojo prie pat namų, kieme. To vaizdo įrašo neturime, bet greičiausiai ir mūsų katinus bei šunis norėjo suvalgyti, nes turime 6 katinus, 2 šunis, vištas, žąsis ir buliuką“, – teigė tv3.lt skaitytojas Aleksandras.

Tiesa, antradienį vilko kelionė baigėsi. Į kaimą atvykęs medžiotojas vilką nušovė. Aleksandras įtaria, kad šiam kaimą bauginusiam vilkui buvo kažkas negerai.

„Šitam kažkas buvo negerai, nes aplink dar daug vilkų, bet į kaimą jie neina. Medžiotojai sako, kad yra bent viena jiems žinoma 8 vilkų banda ir gyvena čia pas mus. Bet, kaip ir minėjau, jie ramūs, jokių kol kas su jais problemų nėra“, – tikino Aleksandras.

Vyras medžiotojo pasiteiravo, ką daryti, jei į kiemą vėliau ir vėl atklys vilkai. Medžiotojo atsakymas jį privertė sunerimti.

„Vilkų medžioklės sezonas tuoj baigsis. Aš paklausiau medžiotojų, ką daryti, jei ateis vėl vilkai. Sako, ogi nieko – gali net neskambinti, nes negalėsim niekuo padėti, užsidarykite namuose ir žiūrėkite, kaip skers jūsų augintinius“, – pasakojo Aleksandras.

Savo akimis į kaimą atklydusį vilką galite pamatyti siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

TURI NUOTRAUKŲ AR VIDEO MEDŽIAGOS ŠIA TEMA?
Atsiųsk mums!
SIŲSTI

Dėkojame! Medžiaga sėkmingai išsiųsta redaktoriui.

Peržiūrėjus, ji bus patalpinta į straipsnį.

SIŲSTI
arba
PRIDĖTI
Klaida: nuotrauka, kurią bandote įkelti, užima per daug vietos ... (kažkas panašaus)
Įkelkite savo turimas nuotraukas ar video medžiagą ir nurodykite savo kontaktinius duomenis, kad prireikus galėtume su jumis susisiekti.
PUBLIKUOTI
PUBLIKUOTI


Rašyti komentarą...
N
Na jooo
2021-02-10 13:25:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
pilni laukai stirnų-koks badmetis. Paprasčiausiai iškreipta vilkamylių meilė pakenkė vilkams,baigia sunaikinti jų instinktus ir didingi plėšrūnai pamažu tampa valkataujančiais plėšikais-kenkėjais.
Atsakyti
-42

K
Kaimietis
2021-02-10 22:02:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geraširdžiam miesčionim mat vilkų gaila. Išpiautų mu gyvulius visas gailestis dingtu ir pirktu šautuva
Atsakyti
-29

A
2021-02-10 18:50:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Medžiotojai baigia išmedžioti stambius žvėris ir sudėti į koncervus,, tad vilkams belieka naminiai gyvuliai ir gyvūnai, dėl to ir laikosi arčiau gyvenviečių, dabar žvėrienos konservų ir dešrų gali nusipirkti kiek tik nori
Atsakyti
-53

SKAITYTI KOMENTARUS (65)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų