Į servisą atvežtą automobilį pamatęs automechanikas pasišlykštėjo – to dar nebuvo matęs

Kai kurių žmonių automobiliai yra tvarkingesni nei namai, bet tik ne šio vairuotojo, kurio automobilio salonas virto interneto sensacija, sulaukusia daugiau nei 45 tūkstančių reakcijų. Į autoservisą atvežtas automobilis privertė pasišlykštėti jame dirbantį automechaniką, o pastarasis ėmė ir viską nufilmavo.

Socialiniame tinkle „Reddit“ vienas automechaniku dirbantis vartotojas pasidalijo savo kliento automobilio vaizdeliu, kurio dar nebuvo matęs. Įraše matyti, kad mašina atrodo kaip šiukšlių konteineris – jame buvo išmėtyti tušti buteliai, pakuotės, maisto likučiai, rankšluosčiai, drabužiai, žaislai ir taip toliau.

Vaizdelį pamatę internautai negalėjo patikėti savo akimis. Kai kuriems net kilo klausimas, kaip vairuotojas sugebėjo atvežti tokį automobilį iki serviso. Kita dalis vartotojų automobilį pavadino „biologiniu pavojumi“ ir spėjo, kad jis smirda kaip „64 litrai kačių šlapimo“. 

„Reiktų išmesti šį automobilį“, – rašė vienas vartotojas.

„Tokiuose automobiliuose dažniausiai yra daug pelių, žiurkių, tarakonų ir kitų vabalų“, – tikino dar vienas internautas.

Savo akimis pamatyti, kaip atrodė automobilis, galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
I
Ign
2021-02-20 18:12:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
O grazu toki atvezti ir meiatrui palikti? Cia tas pats kaip siuvejai prisiktas kelnes nunesti sutvarkyti...
Atsakyti
0

P
Petras
2021-02-09 11:48:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Priimant remontui daiktus privalu juos apžiūrėti ,ir supažindinti su apytikslia kaina. Katrais žmonės įvairuose buitiniuose aparatuose mašinose slrepia pinigus. Toks paviešinimas bus klijento atbaidymas. Negražu ką nors rodyti nesutikus savininkui.
Atsakyti
-10

D
Dona
2021-02-13 11:18:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepriimčiau tokių automobilių remontui , turėtų išsikuopt prieš , tai tas pats kai neši taisyt drabužį į siuvyklą nešvaraus nepriima. O kad parodė tai šaunu , kodėl turėtų atsiklaust savininko , jei jam negėda tokį automobilį vežt remontuot , tegu gerbia kitus.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų