REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno senjorai ieškojo tikros romantikos ir naujų pažinčių. Kelios dešimtys jų susirinko į greitųjų pasimatymų popietę. Tiesa, moterims teko nusivilti dėl romantiškų pažinčių, mat vyrų pasimatymo popietėje liko vos vienas.

Kauno senjorai ieškojo tikros romantikos ir naujų pažinčių. Kelios dešimtys jų susirinko į greitųjų pasimatymų popietę. Tiesa, moterims teko nusivilti dėl romantiškų pažinčių, mat vyrų pasimatymo popietėje liko vos vienas.

REKLAMA

Roma atėjo į pirmą kartą Lietuvoje surengtą senjorų greitųjų pasimatymų popietę.

„Greiti pasimatymai – mane taip suintrigavo tas pavadinimas, galvoju einu pažiūrėsiu, kas čia taip greitai vyksta“, – kalba Roma.

Moteris sako norėtų susirasti sielos draugą ar draugę.

„Jei su juo tiktų man keliauti, jis eitų į teatrus, jei jis mane pakviestų bent vienai dienai prie jūros pasivaikščioti, jei jis būtų mano bendramintis, dūšios žmogus“, – sako Roma.

Jai antrina ir besišypsanti Vida.

„Bet va jau draugė, susipažinom, va, nieko moteriškutė, gal, va, rasim bendrą kalbą. – Tikriausiai. Iš karto galvojau, gal kokį vyruką susirasiu, draugą, tik ne gyvenimui, bet savaitgalius praleist“, – sako Vida.

REKLAMA
REKLAMA

O paskui, jau kaip būtų lemta – atvirauja kaunietės.

„Meilės... Jei drugeliai suplasnos pilve, tai kodėl gi ne, mes gi ne mirę, mes gyvos“, – tvirtina Vida.

REKLAMA

Romantika, kaip ir kiekviena moteris, mėgstu labai, susidraugaut su kažkuo labai norėčiau. Norėtųsi pabendrauti, pabūt kartu, kartu gyvent – tai ne“, – sako Janina.

Ir pasirinkimas moterims – menkas, jų kelios dešimtys, o kandidatų vos du. Vienas dar išėjo vos reginiui prasidėjus, o Vladas sako susižavėjęs, mat ieško draugės įdomiems pokalbiams, bet ir romantikos neišsižada.

„Žiūriu, kad žmogus būtų, dorovė, aš nieko prieš. Tai malonu, vyrams reikia moterų. – O ko jūs tikitės? – Pokalbių įvairiais klausimai ir asmeniniais, ir politiniais, ekonominiais, meno“, – sako Vladas.

REKLAMA
REKLAMA

Ir vos visiems susirinkus – salė prisipildo pokalbių ir šurmulio. Senjorai sėda porom ir kalbasi, per kelias minutes bando surasti artimą žmogų. Šios popietės organizatoriai – Nacionalinis socialinės integracijos institutas – sako, kad norinčiųjų dalyvauti greitųjų pasimatymų maratone buvo gausybė – vietos akimirksniu ištirpo.

„Vyrai drovesni, tai jie neentuziastingai registravosi, tai turime daugiau moterų. Bet konceptas labai tinka susirasti ir antrąja pusę, tai tikimės, kad gal ir romantiška draugystė užsimegs“, – sako projekto organizatorė Sigita Kaminskaitė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Projekto rengėjai pastebi, kad senjorai nors vis dažniau jaučiasi vieniši, juos išjudinti nelengva ir susipažinti jiems sunkiau.

„Jiems trūksta bendravimo, kompanijos nueiti į miestą ir tų naujų pažinčių trūksta“, – tikina S. Kaminskaitė.

Bet kaunietės likę be vyriškų pažinčių ir romantikos sako tikrai nenusimins, svarbiausia surasti bendraminčių, su kuriomis būtų smagu pramogauti.

„Lengvų pokalbių, aš, aišku, meno terapiją lankau, ten randu bendraminčių, bet dar maža turbūt. Į teatrą eičiau, bet viena negaliu, kadangi per vėlus grįžimas ir stop“, – sako Regina.

„Jei surandi savo sielos draugę, tai labai puiku draugaut, kelionės, sodas, pokalbiai apie anūkus ir užtenka – tai tiesiog surasti draugę“, – teigia Laima.

Tokius greituosius pasimatymus senjorams žadama rengti ir ateityje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų