Kaune automobilius gadinęs jaunuolis galvojo, kad yra Šiauliuose: pareigūnus glumino ir jo uniforma

Pareigūnams buvo pranešta, kad serviso apsaugos darbuotojas sulaikė policijos uniformą vilkintį asmenį, kuris apgadino kelis automobilius. Į įvykio vietą nedelsiant išvyko policijos pareigūnai ir laidos „Farai“ operatorius.

Atvykusius pareigūnus pasitiko pranešėjas ir „policininkas“. Pastarasis nuoširdžiai tikriems pareigūnams aiškino nieko nepamenantis, o liudininkų teigimu jis elgėsi kaip tikras chuliganas.

Vyras buvo įtariamas apgadinęs tris automobilius. Buvo užlenktas ir sudaužytas vieno automobilio šoninis veidrodėlis, o kitų dviejų mašinų galiniai langų valytuvai nulaužti.

Pasirodo, kad iš vakarėlio „Gargare“ ėjęs vyrutis galvojo, kad yra namie, Šiauliuose, nors vaikštinėjo Kaune.

Į uniforminę kepurę buvo sudėti negausūs sulaikytojo daiktai. Pasodintas į tarnybinio policijos automobilio kamerą vyrutis sutiko apmokėti visą žalą, jei tik bus įrodyta, kad tai buvo jo rankų darbas. Tam įrodyti liudininkų tikrai netrūko.

Tiesa, pareigūnai atkreipė dėmesį ir į vyruko aprangą. Jiems kilo klausimų, kaip jis gavo policijos pareigūno uniformą. Anot jaunuolio, jis ją išnuomavo Šiauliuose. Pareigūnai įspėjo, kad už tai jam gresia nemalonumai, nes pamatę jo aprangą praeiviai galėjo būti ne juokais sugluminti.

Policininkai užfiksavo visą padarytą žalą, o situaciją pakomentavo ir vaikiną sulaikęs apsaugos darbuotojas.

Ką papasakojo apsaugos darbuotojas ir kaip baigėsi visa situacija, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų