Kaimynas apie tragišką vakarėlį, kai 14-metė iškrito iš balkono: ne kartą esam kvietę policiją

Jaunuolių vakarėlis Joniškyje jame dalyvavusiai 14-metei vos nesibaigė tragiškai. Mergina iškrito iš 5 aukšto. Pareigūnai atskleidžia, kad bute kompanija vartojo ne tik alkoholį, rūkė ir vadinamąją žolę. Policijai beieškant merginos sugėrovų, buvo rasta ir daugiau narkotinių medžiagų.

Kaimynas Kazimieras rodo balkoną, iš kurio iškrito 14-metė. Jaunuolių kompanija linksminosi penkto aukšto bute ir nedavė ramybės kaimynams. Tokius vakarėlius 18-metis buto šeimininkas, kurio mama išvykusi į užsienį, organizuoja dažnai.

„Esam kvietę policiją kelis sykius, nevažiuoja ta policija, tai ir neskambinam, kad nevažiuoja, tai nevažiuoja. Ne, šį kartą neskambinom“, – sako kaimynas Kazimieras.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaimynas apie tragišką vakarėlį, kai 14-metė iškrito iš balkono: ne kartą esam kvietę policiją

Su triukšmingų kaimynų vakarėliais žmonės jau susitaikę, tad per daug dėmesio nekreipė ir šį kartą. Veido nepageidavusi rodyti kaimynė sako, prieš iškrentant merginai didelių barnių nesigirdėjo.

„Buvo pas mane atidarytos balkono durys ir girdėjosi triukšmas, muzika. Ir kelis sykius naktį buvau atsikėlusi, nes skraidė daiktai. O pusę šešių išgirdau garsų dūžį, į balkoną atsitrenkė ir pamačiau merginą gulinčią ant žemės“, – pasakoja kaimynė.

„Sėdėjo ant balkono krašto, matyt lygsvaros neišlaikė. Matyt nematėm, tik ant žemės, kai dunkstelėjo, tada išėjom į balkoną ir tada pamatėm ją gulinčią“, – teigia Kazimieras.

Mergina nuvežta į Šiaulių ligoninę.

„Mergaitė atvežta buvo sunkios būklės, trauminiam šoke, be sąmonės. Dėl daugybinių kūno sužalojimų, lūžimų ir vidaus organų sumušimo. Dabar jos būklė yra gerėjanti, sunki, bet stabili būklė“, – kalbėjo ligoninės atstovė Margarita Valūnienė.

Medikai sako, kad nuo merginos sklido stiprus alkoholio kvapas, policija teigia, kad bute galėjo būti rūkoma žolė. Tai patvirtina ir kaimynų liudijimai.

„Tikrai galėjo būti, nes išeinant į balkoną, aš kai laisčiau gėles, užsiuodžia, taigi, žolytės kvapą pažįsta visi, jau tokį dalyką. Visko galėjo būt, žinokit“, – sako kaimynė.

REKLAMA

Aštuoniolikmetis buto šeimininkas po įvykio dingo. Tačiau policija jį ir dar vieną naktį kartu šventusį jo draugą greitai surado. Bute jaunuoliai paliko įkalčius.

„Policijos pareigūnai rado narkotinių medžiagų, septynis paketėlius įtariama su marihuana. Na ir tuo metu, kai ieškojo buto šeimininko, to 18-mečio, lankydamiesi pas jo draugus, dar trijose vietose rado narkotinių medžiagų“, – pasakoja policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

Tad vaikinams už narkotikų vartojimą ir vertimą juos vartoti nepilnamečius gresia baudžiamoji byla.

Kaimynai pasakoja, kad šis namas tarsi užkeiktas, panašių į vakarykštį atvejų, kuomet pro langą ar balkoną iškrenta žmogus, daug metų čia gyvenantys žmonės suskaičiuoja bent keturis.


Rašyti komentarą...
3
321
2020-06-12 20:46:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
14 metų mergina leidžia naktis ne namie,o jos tėvams dzin..nieko tokio?
Atsakyti
-2

B
Baisu
2020-06-12 20:58:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu kai šalia gyvena kaimynai girtuokliai ir narkomanai! Kaimynai ramybės neturi ir dar tokių lėbautojų bijoti turi! Kaip tuos ką tik sulaukusius pilnametystės išauklėti?
Atsakyti
-2

T
Trenktam
2020-06-12 21:02:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
O valdzia, leika i gerkle istacius, pila alkoholi? Kiekvieno laisvas pasirinkimas :gerti ar ne. Valdzia nepila per gvolta.
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų