Jurgitos mylimojo reakcija išgirdus, kad jis nėra vaiko tėvas, pritrenkė „Namo“ dalyves

Naujausioje projekto „Namas“ laidoje ir vėl netrūko dramų. Jurgitos laidoje laukė jaudinanti kelionė. Sužinojusi, kad po jos širdimi plaka dar viena širdelė, Jurgita ryžosi išsiaiškinti, kokius – rausvus ar mėlynus – drabužėlius jai reikės ruošti naujam stebuklui.

Apsilankymas pas gydytojus Jurgitai praėjo puikiai – moteris sužinojo, kad greičiausiai susilauks berniuko, o pasaulį išvysti jis turėtų jau kitų metų vasarį.

„Viskas gerai. Daktarė nuostabi. Kolektyvas puikus. Žinios geros. Labai laiminga“, – džiaugsmo neslėpė Jurgita.

Tačiau grįžus namo Jurgitos laukė dar vienas siurprizas – „Name“ apsilankė jos mylimasis Aivaras. Visų dalyvių ir savo mylimojo akivaizdoje Jurgita turėjo pripažinti, kad jos kūdikio biologinis tėvas yra visai ne jis.

Išgirdęs šiuos reikšmingus žodžius Aivaras ryžosi žingsniui, kurio nesitikėjo nei pati Jurgita, nei kitos projekto „Namas“ dalyvės.

Kaip į šią žinią reagavo Jurgitos mylimasis, žiūrėkite vaizdo siužete.

Primename, kad tai – ne pirmas Jurgitos vaikas. Moteris tv3.lt skaitytojams pasakojo, kad šiame projekte dalyvauti ją paskatino jos vaikai.

„Čia atvažiavau dėl didžiausios savo problemos – paimtų vaikų, mano didžiausias tikslas yra juos susigrąžinti“, – patikino moteris.

Paklausta, ar moteris nebijo spręsti savo problemų televizijoje, matant visiems kitiems žiūrovams, Jurgita sako, kad viešumas yra jai mažiausia problema.

„Negalvoju apie tai, ką kalbės žmonės, ką pamatys per televiziją. Žinau, kas manęs laukia – tegul kalba, aš čia einu dėl savo vaikų“, – drąsiai sakė projekto dalyvė.

Laidą „Namas“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19:30 per TV3 televiziją.


Rašyti komentarą...
D
Daina
2019-10-14 21:30:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas. Nėščia, neaišku nuo ko. Kaip ji taip gali prieš visą Lietuvą. Jokios savigarbos, bele su kuo. Kam jai vaikai. Stterilizuot tokias. Kam nelaimingi vaikai. Tikra valkata
Atsakyti
-7

a
2019-10-15 20:26:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas tai ką mūsų televizija rodo,dar pykstame ,kad jauna karta bloga-tai padėkokime laidos kūrėjams,turbut jų lygis toks pat kaip ir dalyvių.
Atsakyti
-1

L
Liuda
2019-10-14 22:40:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur tas vyriskis ant kokio greblio uzlipo .Tik bek kur dar laikas . Matai kas per moteris. Nuo svetimu vyru vaikai. Ar tau auginti ne savo vaika. Košmaras kažkoks. Pasileidusi boba.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų