Jurbarke 13-metį sumušęs vaikas tarnyboms žinomas: problemų esą yra šeimoje

Jurbarke dar vienas smurto atvejis. Neprasidėjus treniruotėms, mišrių kovos menų klube vienas paauglys sumušė kitą taip, kad šiam lūžo krūtinkaulis. Vaikas turės ilgai gydytis namuose. Aiškėja, kad savo jėgą čia pademonstravo tarnyboms jau žinomas jurbarkietis. Mušeikos šeimą specialistai stebi pusantrų metų.

Dvylikamečio jurbarkiečio pirmoji treniruotė vasario 5-ąją mišrių kovos menų klube „Pantera“ baigėsi ligoninėje, tačiau vaikas sumuštas ne salėje, kur išvengti smūgių pasiseka tikrai ne visiems sportuojantiems.

Jį dar prieš treniruotę rūbinėje sudaužė metais vyresnis berniukas. Sužalotą, sunkiai kvėpuojantį ir iš skausmo dejuojantį sūnų besibaigiant treniruotei prie sporto klubo durų aptiko mama. Jis nuvežtas į Jurbarko ligoninę.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jurbarke 13-metį sumušęs vaikas tarnyboms žinomas: problemų esą yra šeimoje

„Mažamečio mama paaiškino, kad jos sūnų sumušė sporto klube kitas šio sporto klubo lankytojas“, – sako Marijampolės policijos atstovas Renatas Siaurusaitis.

Atlikus tyrimus ligoninėje, paaiškėjo, kad berniukui sulaužytas krūtinkaulis. Jis nuvežtas konsultacijai į Kauno klinikas, tačiau, čia apžiūrėję sužeistą vaiką, medikai nusprendė išleisti jį gydytis į namus.

Kaip šiandien jaučiasi jurbarkietis, sužinoti nepavyko, jo mama telefonu neatsiliepia.

Vaiko teisių specialistai sako, kad, vos sužinoję apie šį įvykį, suskubo jį aiškintis.

„Kadangi šitas atvejis, galimo smurto atvejis, tai jis buvo vertintas iš karto. Įvertinta tiek nukentėjusioji pusė, tiek kita pusė, kur galimai vienas nepilnametis smurtavo prieš kitą“, – pasakoja vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Birutė Sragauskienė.

Nuskriausto berniuko šeimai pasiūlyta visa reikalinga pagalba. Ji į tarnybų akiratį nebuvo patekusi. O štai mušeiką vaiko teisių apsaugos specialistai žino puikiai. Jis ir jo šeima jau nuo 2018 rugsėjo yra stebima – problemų esą yra šeimoje.

„Apibendrintai galiu pasakyti, kad su šita šeima jau dirbama daugiau kaip metai“, – teigia B. Sragauskienė.

REKLAMA

Sporto klubo „Pantera“, kur įvyko incidentas, vadovas Mindaugas Smirnovas taip pat yra ir mišrių kovos menų federacijos prezidentas. Antradienį į žurnalistų skambučius jis neatsako. Tačiau sporto klubas savo poziciją paviešino socialiniame tinkle.

„Vos prasidėjus treniruotei naujai atėjęs vaikas pasiskundė treneriui, kad rūbinėje dar prieš užsiėmimą kitas berniukas jį nuskriaudė. Treneris apžiūrėjo vaiką, jis pasijautė geriau, norėjo toliau sportuoti, bet treneris liepė pabūti ramiai ir stebėti treniruotę. O kitam berniukui, kuris klubą lanko neseniai, paaiškino, kad taip elgtis negalima, šis atsiprašė.“

Mušeika pašalintas iš kovos menų klubo. 

Policija, išsiaiškinusi įvykio aplinkybes, skelbia, kad ikiteisminio tyrimo nepradės, mat kaltininkas per jaunas.

„Šio įvykio kaltininkas nėra subjektas, kad jį būtų galima patraukti baudžiamojon atsakomybėn dėl jo amžiaus, todėl teks atsakyt jo tėvams pagal Administracinių nusižengimų kodeksą. Jiems gresia įspėjimas arba bauda iki 100 eurų“, – kalbėjo R. Siaurusaitis.

Tai jau ne pirmas atvejis, kai šio „Pantera“ klubo auklėtinis demonstruoja jėgą prieš silpnesnį. Šį klubą lankęs ir prizines vietas ne kartą laimėjęs septyniolikmetis, Darbo partijos politikų sūnus, pernai pavasarį, mokslo metų baigimo šventėje, kaimo turizmo sodyboje bandė išprievartauti ir žiauriai sumušė dešimtokę. 


Rašyti komentarą...
H
Hudžicu
2020-02-18 21:22:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie ką tenai išvis debilai į tokius burelius debilus priiminėti jiems į siuvimo būrelius tiktai, bet į zeko kelia jau atsistojo tiuriagos laukia tokius valkatos. Ir kokia tenai disciplina kad savus daužo, jie ką tenai moka snukius daužyti
Atsakyti
-1

A
Atomas
2020-02-18 21:22:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas čia darosi tame mūsų ūbagynę.
Atsakyti
-3

T
Ttytbkš
2020-02-18 22:05:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu Tv3.lt svetainės.Mėginu skaityti,bet tekstas per visą ekraną uždengiamas reklama.Ar tai reiškia,kad nenorite kad lankytumėmės jūsų svetainėje?Taip ir darysime,užmiršime kad tokie nenormalūs yra.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų