Jaunikio agresija neprasprūdo pro akis – dabar bando įspėti nuotaką

Vestuvinio torto valgymas  viena labiausiai paplitusių vestuvinių tradicijų. Kai Lietuvoje jaunavedžiai tortą tiesiog kartu supjausto ir suvalgo, kitose šalyse paplitęs paprotys tortu ištepti savo antrąją pusę ar net mesti jį tiesiai veidą. 

Socialiniame tinkle „TikTok“ įkeltame vaizdo įraše nufilmuota, kaip jaunoji bandė pamaitinti savo būsimą vyrą rankomis ir žaismingai ištepė jaunikio veidą torto gabaliuku. Visgi internautams pro akis neprasprūdo jaunikio elgesys, kai šis nuo stalo paėmęs visą tortą metė jį nuotakai tiesiai į veidą. 

Daugiau nei dviejų milijonų peržiūrų sulaukęs vaizdo įrašas taip pat buvo pakomentuotas daugiau nei devynis tūkstančius kartų.

Daugelis tokiame jaunikio veiksme įžvelgė pyktį ir agresiją, o kai kas net įspėjo nuotaką, kad tai netgi gali būti potencialaus smurtautojas ir ragino ją kuo greičiau išsiskirti.

Visgi nuotakai toks jos būsimo vyro elgesys nepasirodė kažkuo įtartinas. 

„Tokie mes esame ir toks pokštas visiems patiko“, – komentavo ji.

Visą vaizdo įrašą žiūrėkite:

 


Rašyti komentarą...
:
:D
2021-01-23 19:17:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
vyrisko sudejimo, su barzda vaikinas, mete torta i veida tai agresija. koksnors sutrauka jai iki pties, mergaitiska sypsena su senos bobos pukeliais panosyje mestu tai turbut butu zaisminga.
Atsakyti
0

a
abu
2021-01-23 23:20:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
tokie, o vyrukas, atrodo, kad girtas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų