REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gelbėtojai skubėjo į pagalbą laivo įgulai, o daliai jūrininkų net teko šokti į siautėjančias bangas.

Gelbėtojai skubėjo į pagalbą laivo įgulai, o daliai jūrininkų net teko šokti į siautėjančias bangas.

REKLAMA

Norvegijos jūroje vyko dramatiška gelbėjimo operacija. Iš audroje talžomo olandų laivo „Eemslift Hendrika“ Norvegijos gelbėjimo tarnyba evakavo 12 įgulos narių.

Aštuonis jūrininkus jiems pavyko nukelti nuo laivo denio, tačiau bangoms smarkiai įsiūbavus laivą, jo pasvirimas tampa per didelis ir keturiems įgulos nariams teko šokti į vandenį.

Laimė, gelbėjimo operacija baigėsi sėkmingai ir visi įgulos nariai saugiai nuskraidinti į krantą. Dabar olandų laivas „Eemslift Hendrika“ dreifuoja Norvegijos krantų link ir yra maždaug už 80-ies kilometrų į vakarus nuo Olesiundo uosto.

Ant laivo denio matyti pramoginės jachtos ir kateriai, kuriuos „Eemslift Hendrika“ gabeno iš Brėmerhafeno uosto Vokietijoje į Kolvereidą Norvegijoje. Bėda laivą ištiko Norvegijos jūroje prasidėjus audrai – sugedo laivo variklis, be to, jis smarkiai pasviro, tad persislinko krovinys, o viena jachta tiesiog iškrito.

Laivo įgulai teko siųsti nelaimės signalą. Laivybos ekspertai baiminasi, kad laivas gali apvirsti ir užteršti jūrą. Jame yra apie 350 kubinių metrų mazuto, 75 kubiniai metrai dyzelino ir 10 kubinių metrų tepalų. Norvegijos pakrančių administracija sako, kad kai tik leis oro sąlygos, bus mėginama laivą nutempti į saugią vietą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų