Išgirdęs teismo sprendimą Henrikas Daktaras jį palydėjo replika, jo žmona ir mama – liūdi

Ir antrasis už ne vieną nužudymą kalinčio Kauno garsenybės Henriko Daktaro bandymas sulaukti švelnesnės bausmės liko neišgirstas. Liudiję dvasininkai, darbas ir net pagyrimai teismo neįtikino, kad Henytė vertas laisvės. Tokį sprendimą Daktarai žada skųsti.

„Teisėjų kolegija nutarė netenkinti Pravieniškių pataisos namų teikimo dėl nuteistajam paskirto laivės atėmimo iki gyvos galvos pakeitimo į terminuotą bausmę“, – sako Teisėjų kolegijos pirmininkas Algirdas Giedraitis.

Taip teismas vėl sudaužo Kauno nusikalstamo pasaulio vadeiva tituluojamo Henriko Daktaro norą išgirsti išėjimo į laisvę datą. Jis ir toliau lieka kalėti iki gyvos galvos.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Henrikas Daktaras vis siekia laisvės, jo advokatas sako – klientas net pradėjo dirbti

Pakartotinai kreiptis dėl šios bausmės pakeitimo vėl galės tik po metų. Teismo neįtikino Henytės rodoma pažanga, kad dirba, turi 13 paskatinimų ir dalyvauja įvairiose veiklose, esą to per mažai, o pakartotinio nusikalstamo elgesio rizika – vis dar labai aukšta. Turi ir drausminių nuobaudų.

„Nuteistasis Henrikas Daktaras anksčiau teistas ne kartą. Šiuo metu atlieka bausmę už daugybės nusikalstamų veikų, tarp kurių yra ir labai sunkių nusikaltimų – kvalifikuotų nužudymų padarymą. Bylos nagrinėjimo metu H. Daktaras savo kaltės iš esmės nepripažino“, – pasakoja A. Giedraitis.

Tokį sprendimą Daktaras palydėjo replika.

„Ne visai durnas, aišku, kad supratau“, – tepasakė nuteistasis Henrikas Daktaras.

O štai Daktaro žmona ir motina nusivylusios.

„Nėra faktų, nėra įrodymų, iki gyvos galvos sėdi. Nėra tikrovės ir nėra teisybės“, – teigia motina Jadvyga Daktarienė.

Ramutė Daktarienė sako, slapta vylėsi, jog šiandien išgirs kada vyras išeis į laisvę.

„Labai norėjosi tikėti, kad teismas sušvelnins bausmę ir pakeis į fiksuotą. Nežinau, ar gali elgtis geriau nei elgiasi dabar, praėjo visus pragarus, Lukiškių rūsius, perkėlė už gerą elgesį į Pravieniškes, sušvelnino sąlygas, ir tikrai mokami ieškiniai, ir žmogus be nuobaudų, na, trys nuobaudėles per 20 metų, liūdna, gaila, kad Dievas duos kitą kartą“, – kalbėjo žmona Ramutė Daktarienė.

REKLAMA

Tai jau antras nuteistojo bandymas pakeisti griežčiausią  bausmę į realius laisvės atėmimo metus. Prokuratūra nuo pat pradžių prieštaravo, kad už žiaurius nusikaltimus visam gyvenimui už grotų pasiųstam Henytei bausmė būtų sušvelninta.

„Prokuratūros pozicija griežta ir nuosekli, todėl mes prieštaravome iki gyvos galvos nuteisto Henriko Daktaro prašymui skirti jam terminuotą laisvės atėmimo bausmę, nes sušvelninus bausmės atlikimo terminą abejotina, kad bus pasiekti bausmės tikslai, taip pat, ar nebūtų pažeistas teisngumo pricipas ir visuomenės interesai“, – sako prokuroras Tomas Staniulis.

O štai Henriko Daktaro žmona patvirtina, kad tokį Kauno apygardos teismo sprendimą tikrai skųs.


Rašyti komentarą...
A
Aa
2021-02-18 21:11:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nėra šansu išeit jam. Tipo save nekaltu laiko :D nu aktoriai geri jie :) kiek pridaręs yra tais laikais , kiek žmonių nukentėjo..
Atsakyti
-14

M
Mama
2021-02-18 20:53:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
ATLYGINK ZALA ZMONEMS KURIUOS APIPLESEI O ZMONA TEGUL PARDUODA VISA NETEISETAI IGYTA TURTA IR ATLYGINA NUKENTEJUSIEMS NUO TAVES
Atsakyti
-25

b
bdjd
2021-02-18 20:52:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai jis kiauras 0. Kiek seimi ir vaiku gyvenimu sugriove jis, jo sebrai, pavaldiniai ir tie kuriem itaka dare tokie veikejai tai patys vygde geto salygas daugiabuciu kiemuose. Atsimenu ir as prie laiptiniu su slepetem sededavo plikom galvom treninguose ir apie zona pagrindines temos. Vieni kitus duxindavo ir praeivius skriausdavo. Visa tai itaka visuomenei 90tuju tik ia tokiu asilus, kaip Henyte. O sunus jo? Bent ta butu islavines, bet kazkoks klounas, kaip Ostapenko ant Lietuvos.
Atsakyti
-36

SKAITYTI KOMENTARUS (115)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų