Į teismą atvestas nužudymu įtariamas 58-erių vyras: šis teistas jau 15 kartų

33 metų vyro nužudymų prie vieno Šiaulių baro praėjusio šeštadienio vakare kaltinamas Romualdas Šidlauskas pirmadienį atvestas į teismą suėmimui. 58-erių vyras yra jau 15 kartų teistas, neturi gyvenamosios vietos, niekur nedirba, kovo mėnesį paleistas iš pataisos įstaigos.

Jis buvo suimtas sekmadienio ryte kai išėjo kazino. Teisme recidyvistas elgėsi provokuojančiai: spjaudėsi, keikėsi, atsigulė ant suolo, nepakluso prašymui atsistoti ir duoti parodymus, todėl iš salės buvo išvestas.

„Teismo yra prašoma skirti pačią griežčiausią priemonę, suėmimą trijų mėnesių laikotarpiui. Nes asmuo teistas labai daug kartų, įtariamas labai sunkaus nusikaltimo padarymu“, – sako prokurorė Jūratė Tamašauskienė.

Teisėja tenkino prokurorės prašymą ir įtariamas žudikas suimtas trims mėnesiams, nes gali bėgti, slapstytis ir daryti kitus nusikaltimus.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į teismą atvestas nužudymu prie baro kaltinamas 58-erių vyras: šis teistas jau 15 kartų

„Jo atžvilgiu yra pradėtas ikiteisminis tyrimas, taip pat dėl smurtinio pobūdžio nusikaltimo. Na ir posėdžio metu matyti, kad įtariamasis yra neprognozuojamo elgesio ir gali būti pavojingas visuomenei“, – pasakoja ikiteisminio tyrimo teisėja Daiva Domeikienė.

Konfliktas, kuris baigėsi mirtimi, prasidėjo šeštadienį viename Šiaulių alaus barų, kai žudikas paprašė prisidegti cigaretę. Kuomet jam buvo atsakyta, kilo muštynės, persikėlusios į lauką. Čia peiliu buvo nudurtas 33 metų šiaulietis.


Rašyti komentarą...
V
Vilnius
2020-10-19 19:53:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Duoti jam truputį laisvės, kad būtų pašautas bandant bėgti. Šerti tokį išsigimėlį per didelė garbė.
Atsakyti
-5

R
Romas
2020-10-19 20:58:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaidyno gaidys...
Atsakyti
-1

V
Vilnius
2020-10-19 22:54:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu iš 100 tik vienas toks, vadinasi su visuomene viskas tvarkoje. Išsigimėliški nukrypimai nuo gamtos dėsnių yra normalus reiškinys. Gyvūnai tokius išsigimėlius išmeta iš lizdo, palieka plėšrūnams suėsti. Tik žmogus per daug humaniškas, šitą balastą ant kupros velka.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų