Gražulis surengė pasirodymą prieš žurnalistus: „Geriau užsimušiu, bet šokinėsiu“

Po naujausio Petro Gražulio išsišokimo šokant pagal dainą, žeidžiančią homoseksualus, kolegos parlamentarai sunkiai renka žodžius. Vieni stebisi Gražulio sugebėjimais kurti skandalingus šou, kiti jau įsivaizduoja, kaip Petras tampa Seimo krepšinio komandos šokėju.

Profesionaliu gėjumi save vadinantis parlamentaras Tomas Vytautas Raskevičius sako, kad toks kolegos elgesys žeidžia seksualinių mažumų bendruomenę, bet pats Gražulis vaidinimą prieš kameras tęsia ir antradienį, nors jo spektaklį jau vertins etikos sargai.

Vaizdo įrašas, kuriame šoka Seimo skandalistas Petras Gražulis, parlamente vėl įžiebė naujas aistras. Tiek dėl politiko šokio reklamoje, tiek dėl dainos teksto.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gražulis šiandien ir vėl surengė spektaklį prieš žurnalistus: „Geriau užsimušiu, bet šokinėsiu“

Šiandien prieš Seimo posėdį Gražulis dar bandė įtikinėti, kad tiesiog dalyvavo protesto akcijoje.

„Aš dalyvavau protesto akcijoje, prieš tai, kad uždaryti sporto klubai. Ir jie pasirinko tokią formą. Iš pradžių jie man sako, tu gali nešokinėt, pabūt su kostiumu. Aš galvoju, kaip čia dabar bus, tą dainą dainuoja tokią gražią, kas nešokinės, tas pederastas, tai aš dabar galvoju, jeigu aš vienas nešokinėsiu, jie šokinės, tai pagalvos, kad aš tikrai. Sakau, geriau užsimušiu, bet šokinėsiu“, – sako Seimo narys Petras Gražulis.

„Manau, kad Seimo narių dalyvavimas tokiose iniciatyvose rodo absoliutų idėjų ir darbų konkrečių trūkumą ir tai yra tik priemonė dėmesiui atkreipti“, – pasakoja Laisvės frakcijos narys Tomas Vytautas Raskevičius.

„Petras tapo dabar, sukūrė Seimo narių krepšinio komandos palaikymo grupę, taip kaip turi Žalgiris go-go šokėjas, merginos šoka su didelėm krūtinėm, tai lygiai taip pat dabar Petras su 4 dar vyrais, kada Seimo narių rinktinė žais, ar su rusais, ar latviais, ar kitais, tai Petras galės sušokti šokį“, – teigia Mišrios grupės narys Remigijus Žemaitaitis.

Daliai politikų kilo klausimas, ar tai nėra reklamavimas verslininkų produkto, tačiau sako, kad geriau jau palikti Petrą ramybėje. Esą jis tik išlošia gaudamas dėmesio. Bet Etikos ir procedūrų komisija imsis aiškintis situaciją dėl politiko veiksmų.

REKLAMA

„Trečiadienį Etikos ir procedūrų komisijos posėdis, mes tokius vaizdus dažniausiai aptariame komisijos posėdyje ir išklausysime komisijos narių nuomonę, ar matome pažeidimų, ar reikėtų pradėti tyrimą, jeigu taip, tai užduosime klausimus kolegai“, – kalbėjo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė Aušrinė Norkienė.

„Dabar labai greitai sureaguos LGBT bendruomenė, LGBT bendruomenė pradės rinkti parašus, tada vėl atsiras pasisakymai, tada į tą skandalą bus įtraukta Seimo pirmininkė, ji pasmerks Gražulį, o jam to ir reikia, nes Čmilytės rinkėjas tai nėra Gražulio rinkėjas, LGBT bendruomenė tai nėra Gražulio rinkėjas ir mes turėsime didelį burbulą, apie ką kalbėti“, – sako R. Žemaitaitis.

Kai kurie parlamentarai stebisi nevaldomu Gražulio elgesiu.

„Na, Petras Gražulis yra tas Seimo narys, kuris atrodo, kad jau nieko nenustebins, bet kaskart sugeba nemaloniai nustebinti“, – pasakoja Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

„Aš tik galvoju, kaip čia padaryti, kad to nesusilauktų visuotinio džiugesio snarglių valymas į palanges, arba šokinėjimas prieš kitokius žmones, tai tiesiog smerkti reikia tokį dalyką, aš smerkiu“, – teigia Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas.

Pats Gražulis aiškina, kad niekas dėl to įsižeisti neturėjo.

„Pažėkit, yra ne viena daina, ir Mikutavičiaus daina. Dar apie tuos homoseksualus. Bet jie kažkodėl neįsižeidžia. — Gėjai niekadėjai? — Gėjai niekadėjai. Kodėl jie tada neįsižeidžia?“ – klausia P. Gražulis.

Bet profesionaliu gėjumi save tituluojantis Tomas Vytautas Raskevičius sako, kad ši daina  jį žeidžia. Jis pats tai išgyveno ir mokyklos laikais, kol dar nebuvo viešai atskleidęs savo orientacijos.

„Ir visą laiką, kaip LGBT žmogus atsiduri, išgirdęs dainą tokioj labai dviprasmiškoj situacijoj, čia, matyt, reikia labai aktyviai šokinėti dabar, kad neišsiduotum, kad tu esi bendruomenės narys. Ir, žinau, kad ir kiti bendruomenės nariai labai panašiai jaučiasi, ypač homoseksualūs vyrai ir vaikinai, tai šita daina labai mus žeidžia“, – kalbėjo T. Vytautas Raskevičius.

REKLAMA

„Dėl šito žodžio mane svarstė etikos komisija, aš kreipiausi į lietuvių kalbos komisiją ir man atsakė, kad tikrai šitas žodis nėra kažkoks necenzūrinis“, – sako P. Gražulis.

Vaizdo klipą sukūrusi įmonė įrašą po kilusių reakcijų jau pašalino, o Klaipėdos policija pranešė besitikslinanti aplinkybes, ar filmuojant klipą nebuvo pažeisti karantino reikalavimai.


Rašyti komentarą...
V
Vitas
2021-04-13 20:07:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis .
Atsakyti
-7

V
Vaidas
2021-04-13 20:13:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis Petras, taip ir toliau.
Atsakyti
-10

.
...
2021-04-13 20:12:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko jau ko bet apie karantino reikalavimu pažeidimus tik ne seimui kalbėti ..
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (64)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų