Šimonytė apie karantino pakeitimą: yra planų, rytoj ir pristatysim

Premjerė Ingrida Šimonytė teigia, kad trečiadienį bus priimti karantino režimo pakeitimai, tačiau nedetalizuoja, kas konkrečiai keistis. Ministrų kabineto vadovė prakalbo ir apie sprendimus, kurie primintų imuniteto paso idėją.

„Yra planų, rytoj ir pristatysim“, – apie karantino pakeitimus antradienį Seime nedaugžodžiavo premjerė I. Šimonytė.

Paklausta, ar tai gali būti susiję su prekybos atlaisvinimu, ministrų kabineto vadovė pakartojo tą pačią frazę. I. Šimonytė žadėjo plačiau pakomentuoti po trečiadienį vyksiančio Vyriausybė posėdžio.

„Mes jau čia turėjome ne vieną tokį epizodą, kai kažkas iš mano pasakymo, kad kažkas įvyks, jei bus vienaip ar kitaip, išgirsta tik tą dalį, kad kažkas įvyks, neišgirsta dalies apie „jeigu“ ir tada turime tokių įvairių nesusipratimų. Tikrai ministerijos dirba“, – teigė I. Šimonytė.

Premjerė teigė, kad gali būti, kad trečiadienį Ekonomikos ir inovacijų ministerija jau bus pasirengusi pristatyti sprendimus, kurie būtų taikomi žmonėms, kurie yra pilnai vakcinuoti, persirgę, dalinai vakcinuoti ar turintys neigiamą koronaviruso testą. Nors tai primena plačiai aptartą imuniteto paso koncepciją, I. Šimonytė nenorėjo šių sprendimų įvardinti kaip imuniteto paso įdiegimo.

„Tikrai darbo vyksta daug vienu metu. Kai pradedi planais dalintis, tai tuos planus kas nors interpretuoja kaip įvykusius faktus ir paskui kažkas 5 mėnesius sako, kad Vyriausybė ne taip viską komunikuoja. Nepykite, darbo yra daug, visko čia pasitaiko“, – teigė premjerė.

Vyriausybė smulkų karantino režimo pakeitimą priėmė pirmadienį. Asmenims, kurie vyksta skiepytis nuo COVID-19, Vyriausybė sukūrė karantino išimtį. Nuo šiol vakcinuotis keliaujantiems gyventojams negalios apribojimas dėl žmonių skaičiaus transporto priemonėse.

Praėjusią savaitę daug diskusijų sukėlė Vyriausybės sprendimas neatverti prekybos centrų. Nepaisant to, kad prieš Velykas buvo žadėta jau atverti didžiuosius prekybos centrus nuo balandžio 12 d. ir juose dirbančias prekybos įmones, praėjusį trečiadienį ministrų kabinetas persigalvojo ir nusprendė, kad šios prekybos vietos bus toliau uždarytos.


Rašyti komentarą...
J
Jane
2021-04-13 11:11:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur garantija kad paskiepytas žmogus turi imunitetą. Nėra jokios garantijos . Sakyti kad jie kažkuo geresni apgailėtiną
Atsakyti
-9

a
as
2021-04-13 11:14:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš manau jeigu pasakei A sakyk ir B ,o šiaip tai iš tuščio į kiaurą papylstė.
Atsakyti
-1

K
KAUKE
2021-04-13 10:57:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
viena kart susuks
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų