Gitana stojo į kovą dėl alimentų – vaikų tėvas reikalauja kasos čekių už 3 metus

Gitana su pirmu mylimuoju susilaukė dviejų dukrų. Tiesa, poros santykiai nebuvo laimingi ir moteris kuria naują gyvenimo etapą su nauju sutuoktiniu. Tačiau ramybės Gitanai vis dar neduoda jos buvęs mylimasis, į tai įtraukęs ir judviejų vaikus.

Laidoje „Prieš srovę“ 27-erių Gitana tikino, kad jos pirmas vyras Aurimas (vardas pakeistas – red. past.) keršija jai už tai, kad ši nesutiko susitaikyti ir bando iš jos atimti judviejų dukras. Tačiau moteris įsitikinusi – vyrui reikia ne dukrų, o jos ašarų.

Dukrų nelankė 4 metus

Pasak Gitanos, Aurimas savo dukrų nelankė ir jomis nesidomėjo ištisus ketverius metus. Galiausiai jauna moteris kreipėsi į teismą ir pareikalavo, kad biologinis dukrų tėvas mokėtų alimentus už savo vaikų išlaikymą. Iškart po to Aurimas panoro pats auginti savo atžalas pasiimdamas jas kas dvi savaites.

„Nemanau, kad vaikams tokia tvarka yra gerai. Vaikai pripratę prie mūsų, jie visada būdavo su mumis ir vos ne iš dangaus nusileidęs, atsiradęs tėtis, svetima moteris, išvežti gyventi ten“, – kalbėjo Gitana.

Mergaičių močiutė Irena pasakojo, kad savo dukters ir pirmojo žento santykiuose nematė nei laimės, nei Aurimo meilės tiek Gitanai, tiek savo vaikams.

„Jis nepaimdavo mergaitės net ant rankų, nei mišinuko nepašildydavo, nieko. Aš paklausiau jo – ko tu nepaimi mergaitės? Jis man pasakė – aš nemyliu to vaiko. Man net visus padus suparalyžavo nuo jo žodžių“, – prisiminė Irena.

Reikalauja čekių

Šiandien Aurimo ir Gitanos vaikus augina jos naujas vyras Juozas. Kai prieš 3 metus jaunavedžiai atšoko vestuves, vyresniajai dukrai buvo 4-eri, o mažiausiai – vos vieneri metukai.

Pasak Gitanos, vos sužinojęs apie naująjį jos draugą, Aurimas pasakė jai, kad vaikų išlaikymui neduos nė cento ir liepė pamiršti apie jo egzistavimą. Negana to, jis esą pareikalavo dukrų priežiūrą įrodančių kasos čekių.

„Yra parašytos žinutės, kad tegul tavo naujas vyras pasiima tuos vaikus ir atsikniskit nuo manęs. <...> Jis nurodo, kad nėra surinkti čekiai už trejus metus atgal, dėl to aš nepagrįstai noriu praturtėti jo sąskaita“, – pasakojo Gitana.

Laidos „Prieš srovę“ žurnalistei pavyko susisiekti ir su pačiu Aurimu, tačiau vyras savo pozicijos nepateikė.

„Aš nepasiruošęs kalbėti su jumis“, – bendrauti atsisakė vyras.

Daugiau istorijos detalių pamatykite vaizdo reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Prieš srovę“.


Rašyti komentarą...
R
Rūta
2021-09-19 15:46:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokių temu galėtu net neviešinti, nes prieš sroves tampa nuobodžios
Atsakyti
-3

R
Rokis
2021-09-19 15:40:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaip tai viskas normalu o jei moteris taip prisiknistu prie vyro tai čia visi primtu kaip už norma
Atsakyti
0

S
Serber
2021-09-19 18:57:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai- as 13ka metu renku cekius, bent puse ju. Tikrai reikia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų