Po netinkamai atliktos plastinės operacijos – chirurgų akibrokštas: „Išsitatuiruok ir randų nematysi“

Užkritusių akių vokų operacija šiais laikais tampa vis populiaresnė – savo sėkmės istorijomis dalijasi žinomos moterys, o žiniasklaida mirga nuo puikiai pavykusių tokių operacijų pavyzdžių. Ir vis dėlto... kęsti dėl užkritusių vokų kamavusį kompleksą ar ne? Į šį klausimą šio vakaro TV3 laidos „Prieš srovę“ herojė Aušra dabar atsakytų visai kitaip nei prieš 3 metus.

Jauna, pramogų pasaulyje žinoma moteris sostinės gatvėse dažniausiai matoma su fotoaparatu. Ji – su interjero dizaineriais dirbanti fotografė. 30-metė nusprendė viešai papasakoti tai, ko plastinės chirurgijos klinikos savo reklaminiuose klipuose tikrai nesako ir nerodo.

„Norėdama turėti gražias, linksmas, normaliai atsimerkiančias akis, labai atsakingai rinkausi  kliniką, kuri man atliktų šią operaciją,“ – laidoje pasakos Aušra.

Moteris  savo grožį nusprendė patikėti garsiems, privatiems Kauno medikams. „Mačiau, kad jų klinikos klientės džiaugiasi ir didžiuojasi savo išvaizda po operacijos, skaičiau puikiausius atsiliepimus apie ten dirbančius chirurgus. Atrodė, kad jie tarsi dievai, dirba be menkiausių klaidų. Dėl to ir aš nė neabejojau, kad mano svajonė turėti gražias akis išsipildys,“ – atviraus ne vienerius metus besitęsiančią savo istoriją Aušra. 

Ji neslėps, kad vos atvykusią į kliniką, ją sužavėjo viskas, ką pamatė – modernūs kabinetai, įranga, o svarbiausia – personalo dėmesys. 

„Su manimi elgėsi kaip su karaliene.  Galėjau užsimanyti nors ir paukščių pieno. Ir, žinot,  man jo būtų atnešę. Atrodė, kad patekau į rojų, tačiau ši magija truko tik iki to laiko, kai po operacijos pasimatė operavusio  chirurgo padarytas brokas“, – sarkastiškos šypsenos neslėps jauna moteris.

Mergina pasakos, kad  po pirmos vokų operacijos, nuslūgus tinimams, liko ne tik grubūs, netikslūs ir dantyti randai, bet ir nesimetriškai nusileido antakiai.  „Atrodžiau kaip pabaisa,“ – atvirai dėstys Aušra, kuri neatsistebi, kad  vos ją tokią pamatė klinikoje, demonstratyviai rodyta meilė klientui tą pačią sekundę ėmė ir išgaravo. 

Medikai sutiko su klientės pretenzijomis ir ėmėsi taisyti pirmosios operacijos pasekmes. Deja, vėliau prireikė ir trečiosios. „Po antros operacijos pirmąsias dienas maniau, kad praradau ne tik viltį tapti graži, bet dar ir regėjimą – negalėjau nei atsimerkti, nei užsimerkti. Akys buvo tarsi žvyro pripiltos“, – savo išgyvenimus atvirai dėstys Aušra. 

Ji pabrėš ir tai, kad viešai kalbėti nusprendė todėl, jog vis dar nėra daug informacijos apie tai, kaip po nepavykusių plastinių operacijų jaučiasi merginos.  „Tokių pacienčių tikrai yra. Aš – ne viena. Bet mes visos kalbamės uždaruose forumuose, kadangi pasakyti garsiai, kad po grožio operacijos tapau „bjauriuoju ančiuku“, yra labai baisu ir gėda. O, žinot, ką man, nė nepažiūrėjęs į centimetro dydžio randus, galų gale išrėžė tos klinikos plastinės chirurgijos guru? Išsitatuiruok ir randų nematysi“, – netikėtus plastikos chirurgo žodžius prisimins Aušra.

REKLAMA

Kokią kainą Aušrai teko sumokėti už „išsvajotą“ grožį? Dėl ko mergina negali privačios grožio įstaigos paduoti į teismą dėl žalos atlyginimo? Ką į Aušros priekaištus atsakė plastinės chirurgijos klinikos atstovai?

Visi atsakymai – jau šiandien, 19.30 val. laidoje „Prieš srovę“ per TV3!

 

 

 

 


Rašyti komentarą...
N
Na
2021-09-14 19:41:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai rekomendavo. Imkit pavizdi iš teisingumo ministrės. Tuoturuota pasakei nepakitę tik pilvas pakitęs.
Atsakyti
0

N
Na
2021-09-14 19:42:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai rekomendavo. Imkit pavizdi iš teisingumo ministrės. Tuoturuota pasakei nepakitę tik pilvas pakitęs.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų