Garsų aktorių klampina teismai: santykius su mylimąja aiškindavosi muštynėmis

Garsų aktorių Džonį Depą teisme klampina kaltinimai smurtavus prieš buvusią žmoną. Holivudo garsenybės advokatai pripažįsta, kad jiedu santykius aiškindavosi muštynėmis, tačiau tai esą visad išprovokuodavo buvusi Depo žmona.

Nuo meilės iki neapykantos – vos vienas žingsnis. Tai puikiai iliustruoja Holivudo dievuko, 57-erių Johny Deppo ir jo buvusios žmonos, 23-ejais metais jaunesnės aktorės Amber Heard istorija.

Prieš trejus metus išsiskyrę aktoriai dabar santykius aiškinasi teisme Londone, kuriame į viešumą pilasi kaltinimai besaikiu narkotikų bei alkoholio vartojimu, smurtavimu, nevaldomais pavydo ir pykčio priepuoliais, neištikimybe.

J. Deppas šmeižtu kaltina britų geltonosios spaudos laikraštį „The Sun“, kuris prieš dvejus metus išspausdino skandalingą straipsnį ir jame apkaltino garsenybę žiauriai smurtavus prieš tuometinę žmoną.

Vienoje barikadų pusėje su „The Sun“ esanti A. Heard teismui pateikė daugybę nuotraukų, kuriose – smurto prieš ją įrodymai. Ji teigia, kad žiauriausias epizodas įvyko Australijoje 2015-aisiais, kai filmuojant „Karibų piratų“ epizodą J. Deppas prieš ją smurtavo tris dienas.

J. Deppui tuomet esą aptemo protas nuo narkotikų ir pavydo, kad mylimoji neva užmezgė romaną su jo kolega. Pats aktorius dalijasi šia nuotrauka ir teigia, kad dėl visko kalta pati A. Heard.

Esą ji, įsiplieskus konfliktui, metė į aktorių degtinės butelį ir dėl to jis neteko piršto galiuko. J. Deppats tvirtina, kad dėl to jį ištiko isterija. Tiesa, garsus aktorius prisipažino, kad kito konflikto Los Andžele metu jis netyčia trenkė tuometinei žmonai į galvą, bet teigia, kad taip gynėsi nuo jos smūgių ir tikrai negalėjo jai sulaužyti nosies.

Nors J. Deppo ir A. Heard santuoka tetruko dvejus metus, teisme nagrinėjami 14 smurto artimoje aplinkoje atvejų. Teisme, kuris tęsis apie tris savaites, liudys ir dar dvi buvusios J. Deppo partnerės – Vanessa Paradis ir Winona Ryder.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų