Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaimynų nepasirinksi, jie kaip loterija – ištrauki laimingą bilietą arba ne. Kitaip tariant, gauni sukalbamus kaimynus arba tenka nuo jų gintis net lazdomis ar policijos pareigūnais, kaip nutiko ir poniai Elenai.

Kaimynų nepasirinksi, jie kaip loterija – ištrauki laimingą bilietą arba ne. Kitaip tariant, gauni sukalbamus kaimynus arba tenka nuo jų gintis net lazdomis ar policijos pareigūnais, kaip nutiko ir poniai Elenai.

REKLAMA

Moteris laidoje „TV pagalba“ pasakojo, kad gavo tokius kaimynus, kad net bijo nosį iš savo buto iškišti.

„Kas ten nori, tas ten eina. Miega ir po šešis ar kiek nori“, – teigė Elena

Moteris visą laiką šalia savęs turi lazdą ir ne tik tam, kad lengviau būtų vaikščioti, bet ir tam, kad apsigintų nuo kaimynų. Toks ginklas ne visada padeda, tenka kviesti ir policiją.

„Aš jiems sakau: „vyrai, baikite, aš kviesiu policiją“, jie mane už gerklės paėmė, kaip pakėlė. 

Manęs vardu niekas nevadina, aš su lazda, kuria vaikštau, sakiau jiems, kad vieną dieną paimsiu tą lazdą ir kaip duosiu per galvą, tai man pasakė, kad mane pasodins. Ji labai agresyvi“, – pasakojo moteris.

REKLAMA

Paskutinį išpuolį Elena patyrė prieš kelias dienas. Moterį iškeikė taip, kad net ausys linko, ir ne tik iškeikė, ponia Elena tvirtino, kad grasino su ja susidoroti.

„Įeinu į kambarį, pasiimu salotas, išeinu į bendrą virtuvę plauti, ji įlekia ir šaukia aš tau duosiu, aš tave pasmaugsiu, mes mokesčius mokame ir darysime, ką norime“, – sakė moteris.

Moteris bijo ne tik dėl savo sveikatos, bet ir dėl gyvybės, juk nežinia, ką gali sugalvoti kaimynai.

„Aš bijau net namo įeiti“, – teigė senyva moteris.

Elenos kaimynė neturi teises gyventi šalia jos. Minėtas kaimynų būstas – socialinis būstas, skirtas Elenos kaimynės sugyventiniui Aleksandrui.

„Tegu gyvena, aš nieko prieš, juk myli žmonės, bet ten girtuokliaujama, daužoma, mane ir smaugia, bet aš gi žmogus. Jie ir nesitvarko“, – teigė Elena.

Moters kaimynė Virginija teigė, kad Elena pati ją provokuoja.

„Čia ne viskas idealu, bet mes prie jos nelendame. Jei mes tarpusavyje susibarame, čia ne jos reikalas. Pas mus niekas neateina“, – sakė Virginija.

REKLAMA
REKLAMA

Kad kaimynė Elenai nejaučia simpatijos, žino ir kiti namo gyventojai. Prieš kelias dienas moteris bėgo prašytis pagalbos, bijojo, kad bus sumušta.

„Girtuokliauja, triukšmauja, daužosi, puola ant šitos moters, ant savo kaimynės. Ji vis atbėga pas mane, skambina visa drebanti ir sako, kad tik spėjo įbėgti namo“, – pasakojo kita kaimynė.

Kaimynėms ir „TV Pagalbos“ gelbėtojai Rūtai bediskutuojant paaiškėjo, kad pagrindinė konfliktų priežastis – Virginijos priklausomybė.

„Mes išgeriame, bet ne kiekvieną dieną, žinoma, norėčiau, kad taip nebūtų, man irgi nepatinka. Jis mane ir muša, o tada ponia šaukia, kad aš rėkiu“, – sakė Virginija.

Ar moteris sutiko gydytis, sužinokite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų