Druskininkų meras kviečia apsilankyti kurorte – žada nepasikeitusias kainas

Artėjant savaitgaliui ir šalies gyventojams vėl užplūstant pajūrį, Druskininkų meras Ričardas Malinauskas skatina lietuvius nepamiršti ir šio kurorto.

Ko poilsiautojai gali tikėtis Druskininkuose, miesto meras papasakojo TV3 žinių „Dienos komentare“.

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokia šiuo metu situacija Druskininkuose? Kuo jūs gyvenate? Kaip pas jus dabar yra?

Po to ilgo laikotarpio, kada buvo uždrausta lankytis kurortuose, šios dienos kurortams yra nuostabios, nes žmonės atvyksta, važiuoja. Aišku, labai gaila, kad dėl tam tikrų pandemijos apribojimų, saviizoliacijų, dėl reikalingų tyrimų, užsieniečiai praktiškai negali atvykti, nes yra labai sudėtingi tiek skiepų, tiek saviizaliocijos terminai, procedūros.

Na, o lietuvių turime, savaitgaliai yra praktiškai užpildyti visiškai, darbo dienomis vietų dar turime ir kviečiame aplankyti Druskininkus ir išbandyti visas paslaugas, kurios yra ir atnaujintos, ir naujos siūlomos, taip kad turime ką nuveikti pas mus mieste.

Kiek jau sanatorijų, viešbučių atsidarė, galbūt galima nusakyti, koks procentas ir kiek yra rezervuota? Sakot, kad savaitgaliais lyg ir daugiau, bet kiek iš viso atsidarė?

Šiandien dienai visi objektai yra atsidarę – tiek sanatorijos, tiek viešbučiai, tiek privatus sektorius. Slidinėjimo trasa pradeda veikti nuo liepos 2-osios ir visą vasaros laikotarpį yra užpildyta profesionaliais sportininkais iš įvairių Europos valstybių, bet žadame teikti paslaugas ir mėgėjams, kurie norės išbandyti kalnų slidinėjimą.

O kalbant apie SPA centrus, apie viešbučius, apie kitus objektus, jie visi pilnai veikia, visi teikia paslaugas. Dėl viešbučio užimtumo, tai būna, kad žmonės rezervavę atšaukia, atsiranda laisvų vietų, bet ypač kalbant apie ilguosius savaitgalius, apie išeigines dienas, reikėtų pasirūpinti, kur apsistoti iš anksto.

Žmonės labiau linkę savaitgaliais važiuoti, dar neatostogauja? Ar jau prasidėjo tos atostogos?

Atostogavimo metas jaučiasi galbūt tik gerą savaitę. Atvykstančių žmonių kiekiai gerokai didėja, bet pačio vasaros įkarščio dar laukiam už savaitės, dviejų.

REKLAMA

Girdėjome, kad apgyvendinimo kainos pajūryje labai sukeltos. Kaip jūs, kad žmonės žinotų?

Sakyčiau, kad kainos išlikę tos pačios, stabilios. Jeigu kažkur ir pasikeitę, tai keliais procentais, tikrai dėl to jokių problemų nėra. Labai laukiame, kviečiame, ir manau, kad žmonės kaip ir iki šiol tikrai nenusivils, dabar ir ateityje.

O kaip yra su paslaugomis? Į Druskininkus bent jau dauguma žmonių važiuodavo dėl SPA, vandens procedūrų, gydyklų ir taip toliau. Kaip dabar? Ar ten žmogus gali ateiti su galimybių pasu, ar ten yra kažkokie kiti apribojimai?

Kada buvo sumažinti karantino apribojimai, tai svarstėme ir mūsų vienas iš pagrindinių objektų – Druskininkų vandens parkas – pirmas dvi savaites teikė galimybę arba su galimybių pasu, arba atlikti tyrimą vietoje, kuris užtrunka 20-30 minučių, ir galėti naudotis visomis paslaugomis.

Būtent nuo šiandien galima pakliūti ir gauti visas paslaugas neturint galimybių paso ir be tyrimo, bet yra ribojamas lankytojų skaičius, tai yra ne daugiau 400 lankytojų vienu metu pagal bendrą plotą šio objekto.

Visą pokalbį žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
V
Vytautas
2021-06-18 17:12:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikus kurortas, smagu pasisvečiuoti Druskininkuose, kiekviena vasara būtinai atostogauju, šiame, rojaus kampelyje,
Atsakyti
0

A
Auksinis kardas
2021-06-18 20:56:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip man patiko Druskininkuose Belarus sanatorijoj.
Atsakyti
-1

r
restitucija
2021-06-21 11:59:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Belarus sanatorija turi sugrįžti Lietuvai. darbo į valias.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų