Dramatiški vaizdai: šaulys, į namus įviliojęs pareigūnus, į juos paleido šūvius

Niujorko policija išplatino vaizdo įrašą, kuris atskleidžia, su kokiais pavojais susiduria vietos policijos pareigūnai. Prie uniformos pritvirtinta vaizdo kamera užfiksavo, kaip šaulys į savo laiptinę įvilioja policininkus, o tuomet į juos atidengia ugnį.

Pareigūnai laiptų viršuje stovinčio vyro teiraujasi, ar tai jis kvietė pagalbą, tačiau keistai besielgiantis namo gyventojas tik ima šūkauti.

Vienas iš pareigūnas pradeda kopti laiptais norėdamas įsitikrinti, ar rankšluosčiais apsigaubusiam vyriškiui viskas gerai, bet jo rankoje pamato ginklą.

Į krutinę pašautas ir laiptais nukritęs pareigūnas spėja paleisti atsakomuosius šūvius. Jį nuo mirties išgelbėja tik neperšaunama liemenė. Antrą pareigūną kulka sužeidžia į koją.

Tuo metu šaulys atsitraukia į namus ir užsibarikaduoja. Viduje jis paima įkaitu savo kambarioką, kuris peršautas į abi kojas. Paaiškėjo, kad jis prieš tai kvietė į pagalbą pareigūnus, spėjęs pasislėpti spintoje.

Po valandos derybininkams pavyksta šaulį įtiktini pasiduoti. Bute rasti du ginklai. 45-erių šauliui dabar gresia ilgi metai kalėjimo. Tai jau ketvirtas incidentas per paskutinius penkis mėnesius, kai Niujorko policininkai sužeidžiami susišaudymų metu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų