Dramatiška gelbėjimo operacija iš arti: kasdami šulinį du vyrai pateko į pragarišką situaciją

Kasdami šulinį į smėlio spąstus pateko du vyrai. Nelaimės vieton skubėjo visos specialiosios tarnybos. Šią neeilinę gelbėjimo operaciją iš arti nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Nelaimė įvyko nuosavo namo kieme, esančiame Šiaulių rajone, Varputėnų kaime.

Atvykusius pareigūnus pasitiko namo kieme trypčiojantys šeimininkai. Jie skubiai parodė, kur yra šulinio duobė. Joje vienas vyras žemėmis buvo užpiltas iki galvos, kitas iki juosmens. Kiekvieną akimirką buvo bijoma, kad nuslinks dar didesnis žemės kiekis, tad pareigūnams greitai tapo akivaizdu, kad kiekviena sekundė čia galėjo kainuoti gyvybę.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sudėtinga galbėjimo operacija iš arti: kasdami šulinį du vyrai pateko į pragarišką situaciją

„Atvykus daugiau gelbėtojų, kasti pradėjo ir gelbėtojai, tai pasikeisdami ir kiek įmanydami vieni kėlėme kibirus, kiti kasėme nusileidę į duobę, bet mūsų darbas gavosi kova su vėjo malūnais. Buvo galima suprasti, kad be technikos pagalbos, greičiausiai, viskas gali baigtis visiškai liūdnai ir nepavyks mums tų vyrų atkasti“, – pasakojo pirmasis su kolega į įvykio vietą atvykęs Šiaulių apskrities policijos Patrulių rinktinės vyriausiasis patrulis Rolandas Jankevičius.

Žemėmis užpiltam vyrui buvo skubiai atkastas veidas ir uždėta deguonies kaukė. Kitas šulinio kasėjas patikino, kad viena jo porininko ranka paviršiuje. Tačiau net ir pro antrą ranką prakišus virvę ištraukti jo nepavyko. Žemės jį laikė per stipriai.

Kadangi delsti nebebuvo galima, policijos pareigūnai išskubėjo į kaimą su automobiliu ieškoti ekskavatoriaus.

Kuo baigėsi dramatiška gelbėjimo operacija žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų