Įspūdingos gelbėjimo akimirkos, kaip iš šulinio ištrauktas tėvas su vaiku

Neeilinė gelbėjimo operacija Lazdijų rajone – iš šulinio teko traukti 8-erių metų vaiką ir jį gelbėti bandžiusį, bet jėgų pritrūkusį tėvą.

Incidentas įvyko antradienį, apie 18.15 val., Neravų kaime. Policija paviešino šios gelbėjimo operacijos akimirkas – jas galite pamatyti vaizdo įraše.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė tv3.lt papasakojo šio įvykio aplinkybes.

Aiškėja, kad tą akimirką vyriškis su vaiku buvo likę vieni namuose. Tėvas dirbo lauko darbus. Vaikas taip pat buvo išėjęs į kiemą.

Tada vyras išgirdo vaiko riksmą, pamatė atidengtą šulinio dangtį. Prieš tai girdėjo pliumptelėjimo garsą. Pribėgęs prie šulinio vyras pastebėjo, kad vaikas yra vandenyje.

Jis nubėgo į ūkinį pastatą ir atsinešė virvę. Ją pririšęs nusileido į šulinį ir ištraukė vaiką iš vandens bei pasisodino ant kelių. Tiesa, vienam pačiam iškelti save su vaiku jėgų nepakako.

Tuomet vyras prisiminė, kad kelnių kišenėje turi telefoną. Jis paskambino skubios pagalbos numeriu 112.

Pirmieji į pagalbos šauksmą sureagavo policijos pareigūnai. Tuo metu namo jau buvo grįžusi ir sutuoktinė. Moteriai nepavyko prisiskambinti vyrui, ji išsigando, todėl ir grįžo namo.

Pareigūnai su savimi turėjo gelbėjimo darbams skirtas priemones. Jie panaudojo virvę. Nuleidę ją paaiškino vyrui, kaip aprišti vaiką.

Kai vaikas buvo ištrauktas, į įvykio vietą atvyko ugniagesiai, kurie padėjo iš šulinio ištraukti ir berniuko tėvą.

Policijos atstovai stebėjosi, kad mažametis sugebėjo išlikti ramus. Jį ištraukus vaikas ramiu veidu pasakė, jog jam viskas yra gerai.

Per šį incidentą nesusižalojo nei vaikas, nei tėvas, nors pavojus buvo didelis. Mat šulinys sudarytas iš 11 rentinių, kurių tik keturi apsemti vandens. Tad vaikas į šulinį krito iš panašiai 8 metrų aukščio.


Rašyti komentarą...
K
Kaimynas
2021-03-17 10:47:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuoliai gelbėtojai ir tėtis, puolęs traukti savo vaiką !
Atsakyti
-2

D
Diana
2021-03-17 11:24:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi akimirka,.kad viskas pavyko. Policininkai atliko ,super gelbėjimą šeimos.Ačiū ,jiems labai- Herojai !
Atsakyti
-1

R
Roma
2021-03-17 12:01:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagarba policininkams ,dirbo profesionaliai ir greitai,malonu kai tėvas gelbėja bet kokia kaina savo vaiką,o ne jį skandina šuliny.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų