kristina janulevičienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kristina janulevičienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kristina janulevičienė“.

Pamatęs, kas Vilniuje atklydo iš miško, negalėjo patikėti: parodė visiems

Tam, kad pamatytume miško gyventojų – visai nebūtina eiti į mišką, jų galime sutikti net prie pat sostinės centro. Vilnietis keliaudamas namo iš darbo, netoli Kalvarijų gatvės sutiko ramiai bevaikštančią stirną. Vaizdo įraše matyti tarp medžių ir aukštų žolių vaikštanti stirna, kuri kartais sustoja pavalgyti žolės. Miško gyventoja atrodo labai rami, nieko nebijanti ir Vilniaus mieste jaučiasi lyg namuose.
2024-07-03

Paskelbė naujausias detales apie Alytaus ligoninėje sumuštą 27-erių darbuotoją

Ketvirtadienį Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje nutiko neeilinis įvykis. Policijos turimais duomenimis, viena darbuotoja smurtavo prieš kitą ligoninėje dirbančią moterį. Pranešimą apie įvykį policija gavo apie 12 val. „27 metų nukentėjusioji, kuri dirba ligoninėje, kreipėsi į policiją ir informavo, kad į jos kabinetą atėjo du kiti darbuotojai – moteris ir vyras. Atėjusi moteris, nukentėjusiosios teigimu, jai sudavė kelis smūgius, sužalojo, ir iš įvykio vietos pasišalino.
2023-10-30

Renkami duomenys apie iš Nemuno ištrauktą automobilį su vyro kūnu: štai, kas daroma

Kraupus radinys Nemune: ties Merkine iškeltas automobilis, o jame žmogaus kūnas. Nustatyta, kad tai – prieš pusmetį dingęs 34-erių metų Druskininkų miesto gyventojas. Kad Nemune, prie Merkinės miestelio, gali būti nuskendęs automobilis, užfiksavo policijos pakeltas dronas. Kelias dienas pareigūnai ruošėsi ištraukimo operacijai. Šiandien mašiną ištempė į krantą. Joje – žmogaus kūnas.

Klaipėdoje nuo paspirtuko nukrito 34-erių moteris su vaiku: jos rankinėje rasta narkotikų

Incidentas Alytaus mokykloje – policija pradėjo tyrimą, ar iš tiesų vakar vienoje mokykloje buvo rastas ant žemės nukritęs 13-metis, galimai apsinuodijęs psichotropinėmis medžiagomis. Paauglys – vieno žinomo Alytaus politiko sūnus. Policija pastaruoju metu dirba išssijuosusi – Marijampolės pareigūnai sulaikė keturis asmenis, platinusius narkotines medžiagas. O Klaipėdoje nuo paspirtuko su vaiku nuvirtusią motiną pastebėjo policija. Pas moterį rasta kvaišalų.

Aiškėja daugiau apie Alytuje mokinį sumušusį 15-metį: jis gerai žinomas policijai

Kraupus incidentas vienoje Alytaus mokykloje: penkiolikmetis koridoriuje talžė jaunesnį mokinį, o kiti stovėjo ir žiūrėjo, dar kiti – filmavo muštynes. Mokyklos vadovybė teisinasi, kad smurtas buvo sustabdytas iš karto, o patys iškvietė ir medikus, ir policijos pareigūnus. Pasirodo, vos 15 sulaukęs paauglys policijai jau yra žinomas ir už vagystes, ir už muštynes. O tėvai prabilo apie vaikus persekiojančią gaują. Smurto protrūkis nufilmuotas vakar vienoje Alytaus progimnazijoje.

Aiškėja daugiau apie girto vairuotojo gaudynes Lazdijuose: vogtu „VW Golf“ lėkė 150 km/val.

Šiąnakt net kelių savivaldybių pareigūnai gaudė prie senutėlio „VW Golf“ vairo lakstančius du girtus dzūkus. Gaudynės prasidėjo Lazdijuose, kai pareigūnai pastebėjo keistai manevruojantį automobilį. O kai bandė stabdyti – vairuotojas tik paspaudė greičio pedalą ir net du kartus tyčia taranavo pareigūnų automobilius. Bėglį pavyko pagauti tik Kalvarijoje ir paaiškėjo, kad tai girtas, be teisių ir dar mašiną pasivogęs Druskininkų gyventojas.

Mirtina motociklo avarija Lazdijų rajone: vienas motociklininkas iš įvykio vietos pabėgo

Viešnagė Lietuvoje vienam emigrantui baigėsi tragiškai. Vakar vakare susidūrus automobiliui ir motociklui, iš karto žuvo 30 metų motociklininkas. Pirminiais duomenimis, dideliu greičiu per Dzūkijos gyvenvietę lėkė du motociklai. Kai įvyko avarija, kitas iš įvykio vietos pabėgo. Vakar, apie pusę aštuonių vakaro, į bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs vyras pranešė, kad Lazdijų rajone, Šeštokų miestelyje į jo automobilį atsitrenkė motociklas, o juo važiavęs žmogus nerodo gyvybės ženklų.

Alytiškiai apie susprogdintą ir apiplėštą bankomatą: „Kas čia darosi mūsų Lietuvėlėje“

Alytuje – neeilinis nusikaltimas: naktį susprogdintas viename prekybos centre pastatytas bankomatas. Kai atvažiavo saugos tarnyba ir policija, nebebuvo nei sprogimą įvykdžiusių asmenų, nei pinigų bankomate. Nuo ankstaus ryto viename Alytaus prekybos centre pluša darbininkai: tvarko padarinius po sprogimo, kuris įvykdytas šiąnakt. Kai kurie alytiškai apie bankomato sprogimą dar negirdėję: manė, kad prekybos centras rekonstruojamas: „A, tai reiškia bankomatas? Na, ką padarysi. Ir niekas nesuras.

Naktinis medicinos sesučių pokalbis įsiutino Alytaus politiką: aptarinėjo apatinį trikotažą ir intymius dalykus

Buvęs krepšininkas, verslininkas, politikas bei tikra Alytaus miesto įžymybė – Tomas Pačėsas – taip pat pripažino neseniai apsikrėtęs koronavirusu. Ir nors koronavirusas sukėlė tokių komplikacijų, kad net teko gultis į ligoninę, istorija, kurią pasidalijo politikas bus ne apie sveikatą, o apie intymius pokalbius ligoninėje ir… iš to kilusį didžiulį skandalą.
2022-01-20

Indrė Burlinskaitė pateikė savo versiją dėl muštynių: jei ne jis, nežinia, kuo būtų pasibaigę

Penktadienį pasklidus žiniai, esą jos sutuoktinis Liudas Vaisieta Druskininkuose trečiadienio naktį sumušė žmogų, prabilo garsi Lietuvos influencerė Indrė Burlinskaitė. Moteris žiniasklaidai išplatino pranešimą, kuriame pateikė savo įvykių versiją.  Nuomonės formuotoja tikina, grįždama iš fotosesijos buvusi užpulta. Pasak jos, mylimasis puolė jos ginti.  „Tokios patirties nelinkėčiau niekam – trečiadienio naktį, grįždama iš fotosesijos Vilniuje, prie savo namų buvau užpulta.
2021-12-31
REKLAMA
REKLAMA

Indrės Burlinskaitės sutuoktinis Druskininkuose sumušė vyrą: pradėtas ikiteisminis tyrimas

Garsios nuomonės formuotojos Indrės Burlinskaitės vyras Liudas Vaisieta trečiadienio naktį Druskininkuose sumušė vyrą. Naktį iš gruodžio 29 į 30 d. Alytaus policija sulaukė pranešimo, jog vienoje Druskininkų gatvėje kilo muštynės.  Pranešama, jog tiek nukentėjęs asmuo, tiek pats L. Vaisieta parašė pareiškimą, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Naujienų portalui tv3.lt policijos atstovė komentavo, jog nukentėjusysis galimai buvo praradęs sąmonę, neteko poros dantų.
2021-12-31

Įspūdingos gelbėjimo akimirkos, kaip iš šulinio ištrauktas tėvas su vaiku

Neeilinė gelbėjimo operacija Lazdijų rajone – iš šulinio teko traukti 8-erių metų vaiką ir jį gelbėti bandžiusį, bet jėgų pritrūkusį tėvą. Incidentas įvyko antradienį, apie 18.15 val., Neravų kaime. Policija paviešino šios gelbėjimo operacijos akimirkas – jas galite pamatyti vaizdo įraše. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė tv3.lt papasakojo šio įvykio aplinkybes.

Tyrime dėl galimo sukčiavimo Alytaus savivaldybėje apklausti keturi jos darbuotojai

Ikiteisminiame tyrime dėl galimo sukčiavimo Alytaus miesto savivaldybėje, kai netinkamam adresatui galėjo būti pervesta apie 180 tūkst. eurų, liudytojais šią savaitę apklausti keturi jos darbuotojai. Apie tai BNS ketvirtadienį informavo Alytaus apskrities policijos atstovė spaudai Kristina Janulevičienė, jos teigimu, tarp apklaustųjų miesto vadovų nėra. Alytaus miesto savivaldybė su pareiškimu, prašant pradėti tyrimą dėl sukčiavimo, į policiją kreipėsi praėjusią savaitę.
Aktualijos 2020-12-10

Alytaus daugiabučio laiptinėje rastas tarp turėklų įstrigęs vyro lavonas

Alytuje trečiadienio vakarą daugiabučio namo laiptinėje rastas tarp turėklų įstrigusio vyro lavonas, pranešė vietos policija. „Pirminiais duomenimis, galimai neblaivus vyras iškrito iš daugiabučio namo laiptinės“, – BNS sakė Alytaus policijos atstovė Kristina Janulevičienė. 1969 metais gimusio vyro lavonas buvo rastas Putinų gatvėje, laiptinės pirmajame aukšte. Policija tiria įvykį.
Kriminalai 2019-06-13

Prienų rajone nuo kelio nulėkė keleivinis autobusas

Trečiadienio rytą dalyje Lietuvos eismo sąlygos vairuotojams pateikė nemenkų siurprizų. Vienas tokių itin stipriai atsirūgo keleivinio autobuso „Kautra“ vairuotojui. Nesuvaldyta transporto priemonė nulėkė nuo kelio, galu pakibo ant nedidelio šlaito, o priekiu užtvėrė praktiškai visą važiuojamąją kelio dalį. Pirminiais duomenimis, žmonės per šį incidentą nenukentėjo.

Pėsčiųjų perėjoje partrenkta nepilnametė perduota į medikų rankas

Alytuje, pėsčiųjų perėjoje, vėl įvyko nelaimė. Šįkart – Likiškėlių gatvėje. Pirminiais duomenimis, prieš 14 val., automobilis „Audi“, vairuojamas vyro, pėsčiųjų perėjoje partrenkė merginą. Alytaus pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Kristina Janulevičienė teigė, kad septyniolikmetė mergina perduota medikams, įtariamas kojos lūžis.
Kriminalai 2018-10-05

Netikėtas nepilnametes „įkalinusio“ vyro istorijos atspalvis: merginų namo atsiveža ne pirmą kartą

Policijos pranešimas apie Prienų rajone savaitgalį galimai prieš savo valią vieno vyriškio namuose įkalintas dvi nepilnametes sukėlė šurmulį. Kodėl vyras taip pasielgė? Ar jis nuskriaudė mergaites? Greičiausia, kad nieko panašaus neįvyko. Nors policija susilaiko nuo komentarų, tačiau tas faktas, kad minėtam asmeniui nepareikšti įtarimai ir, maža to, jis paliktas laisvėje jau išduoda, kad ši istorija gali turėti netikėtą atspalvį.

Šokas Alytaus centre: tragiškai žuvo vyras

Metų pradžia Alytuje paženklinta labai liūdna tragedija tragedija. Ji įvyko prie Baltosios rožės tilto, nuo kurio trečiadienį priešpiet nušoko 60 metų vyriškis. Jis dėl patirtų sužalojimų neišgyveno. „Vyras nušoko nuo pėsčiųjų tilto. Įtariama, kad tai savižudybė“, - naujienų portalui tv3.lt patvirtino Alytaus policijos komunikacijos atstovė Kristina Janulevičienė. Apie kraupų įvykį specialiosioms tarnyboms pranešė ir pagalbą iškvietė praeivis.
Kriminalai 2018-01-04

Naktinis baras – gyventojų ir policijos siaubas, bet ne savivaldybės

Didesnių ir mažesnių miestų centruose būstus turintys gyventojai puikiai žino, kokiomis dienomis ir valandomis miestai atgyja, kada vyksta triukšmingiausi vakarėliai. Vieni puls sakyti, kad gyvenantys tokiose vietose, turi susitaikyti su situacija, kiti pritars, kad viskam yra taisyklės ir ribos.
Į viršų