DNR rezultatai paliko moterį be žado: netiki, kad tai tiesa

Dviejų jaunų žmonių santykiai nutrūko vos tik gimė kūdikis. Vyras pradėjo neigti tėvystę ir pora išsiskyrė, nors prieš tai jai buvo žadėjęs, kad vešis mylimąją gyventi į Kauną. Atlikus DNR testą paaiškėjo, kad vyriškis iš tiesų nėra biologinis vaiko tėvas, bet moteris netiki ir prašo „TV Pagalbos“ atlikti jam dar vieną tėvystės nustatymo testą. 

Kristina (vardas pakeistas, tikrasis redakcijai žinomas – aut. past.) – dviejų vaikų motina, o antrojo vaikelio susilaukė kiek seniau nei prieš metus. Ji pasakoja, kad per visą tą laiką vyriškis taip ir neaplankė savo vaiko, nors visada jai sakydavo, kad labai nori būti tėčiu ir susilaukti palikuonių. Net pusę metų iki vaikui gimstant jis gyveno moters namuose.

„Iš pradžių jis sakė, kad tai jo vaikas, o paskui jau sako, kad ne mano vaikas. Sakė, kai pasigimdysiu, atvyks į ligoninę, bet taip ir liko tik pažadai... Sako, kad čia gal kito vaikas“, – šiandien guodžiasi moteris. 

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. DNR rezultatai paliko moterį be žado: netiki, kad tai tiesa

Vyras tikina, kad visą laiką įtarė, jog jis nebuvo savo mylimajai vienintelis. Moteris atmeta tokius kaltinimus, nors prisipažįsta, kad sykį pas ją savaitę gyveno vaikinas, su kuriuo ji susipažino skelbimų puslapyje. 

„Turėjau vieną, bet į jį panašumų nėra. Mes net nesantykiavome, nebuvo santykių. Jis buvo šviesus, stambus. Nepatiko jis man, norėjau pasakyti, kad važiuotų namo, bet buvo iš toli atvažiavęs. Man jis nepatiko“, – atskleidė ji.

Vaikinas tvirtina, lad antro DNR testo darytis tikrai neketina. Esą jam vaikelio močiutė sykį jau net grasino, kad reikės mokėti alimentus, net jeigu jis ir nebus biologinis vaiko tėvas.

„Testą padarė valstybė, mes ne patys ten važiavome, o kur teismas priskyrė, mes ten nuvažiavome ir padarėme, ir viskas. Kokių dar pakartotinių tyrimų, viskas įrodyta, viskas padaryta“, – nesutiko jis.

Visą buvusios poros pokalbį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
3
3 vaiku mama
2021-01-01 17:32:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji pati su savim nesusitvarko ir nezino kas vaiko tevas, plevesa kazkokia!
Atsakyti
-32

n
na jo
2021-01-01 19:50:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
ziurejau ta laida na susidariau apie ja tokia nuomone ,moteryte atsilikus na sutrikes intelektas ir dar vaikuciu prigimdys,tokios buna besotes miega su bet kuo o del tevystes nustatymo tai tokia tupa kosmarai!gal pamirso kas ir kiek buvo bernu ?kas gali tokia nesamone patiket?pasileidele ir tiek
Atsakyti
-47

p
pilietė
2021-01-01 15:47:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na jei turi pažystamų, galejo pakeisti tyrimų rezultatus. Turetų kitoj vietoj daryti kad jis nežinotu kur neutralus valstybes tarnautojas. Pati susidūriau su policijos vyr. Komisaro ir prokuraturos gynyba buvusio mafijozo ir ekonominio nusikaltelio.
Atsakyti
-68

SKAITYTI KOMENTARUS (75)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų