• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jolantos jauniausioji dukra susilaukė vaikelio būdama dar nepilnametė. Vyresnioji moters dukra įsitikinusi, kad naujagimio tėvas ne kas kitas, o Jolantos vyras Gediminas, nors pats vyras tai kategoriškai neigia. TV Pagalbos“ studijoje atskleisti DNR tyrimo rezultatai atvertė visas kortas.

Jolantos jauniausioji dukra susilaukė vaikelio būdama dar nepilnametė. Vyresnioji moters dukra įsitikinusi, kad naujagimio tėvas ne kas kitas, o Jolantos vyras Gediminas, nors pats vyras tai kategoriškai neigia. TV Pagalbos“ studijoje atskleisti DNR tyrimo rezultatai atvertė visas kortas.

REKLAMA

Kad jos sesers kūdikio tėvas yra Gediminas, vyresnioji Jolantos dukra Neringa teigė sužinojusi ne tik iš naujagimio mamos, bet ir iš pačios Jolantos.

Gediminas savo nusikalstamą veiką kategoriškai neigė ir nedvejodamas sutiko pasidaryti DNR testą.

„Šis atsakymas gali ant jūsų pečių užgriūti tarsi uola. Su visa atsakomybe, su visu siaubu. Iš kitos pusės, tai gali būti baltas balandis, kuris išlaisvins, nuplaus ir pastatys viską į vietas“, – prieš atplėšdamas DNR testo atsakymų voką kalbėjo laidos vedėjas Edgaras Navickas.

Tačiau paaiškėjo, kad Gediminas yra savo nepilnametės podukros vaiko tėvas. Šis atsakymas šokiravo visus, ypač laidos vedėją Renatą Šakalytę-Jakovlevą, kuri net susigriebė už galvos.

REKLAMA
REKLAMA

Kaltina tarnybas neveiksnumu

Išgirdusi testo atsakymą Jolanta nesulaikė ašarų, o Gediminas ir toliau liko sėdėti netekęs žado.

REKLAMA

Tačiau Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro vadovė Kristina Mišinienė nepatikėjo nei Jolantos ašaromis, nei Gedimino nuostaba.

„Ašaros, kurias matau prieš save, manęs nė kiek neįtikina. Manau, kad ir ponia viską puikiai žinojo ir įtarė, kas čia vyksta. Vaikų tvirkinimas artimoje erdvėje nevyksta taip, kad artimiausi žmonės to nemato ir nepastebi. Šios ašaros čia ne vietoje, turbūt labiau savęs gailite nei savo dukters“, – aštrių kritikos žodžių Jolantai negailėjo Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro vadovė K. Mišinienė.

REKLAMA
REKLAMA

Devyniolika metų su seksualinio išnaudojimo aukomis dirbanti K. Mišinienė įsitikinusi, kad šioje situacijoje privaloma kreiptis į teisėsaugą. Moteris neslėpė nusivylimo ir socialiniais darbuotojais.

„Mes turėtume paklausti vietos vaiko teisių apsaugos tarnybos, kokiu giliu miegu jie įmigę. Manau, kad šis atvejis turėtų atverti ir atvers didelę diskusiją šalyse, ką gi veikia atsakingi žmonės“, – kalbėjo specialistė.

Advokatas Vygaudas Molis patikino, kad teisinė atsakomybė laukia tiek Gedimino, tiek Jolantos.

„Abiem gresia cypė, kalėjimas. Tai yra gana grėsmingi straipsniai, gresia nuo kelių iki penkiolikos metų (kalėjimo – aut. past.). Motinai – straipsnis už vaiko nepriežiūrą. <...> Buvo ne tik santykiaujama su nepilnamete, bet dar ir smurtaujama. <...> Turėtų jau (abu – aut. past.) iš studijos išeiti su antrankiais“, – kalbėjo teisininkas ir pažadėjo pats asmeniškai imtis teisinių priemonių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Visą pokalbį žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Įtarimų kilo nepilnametės sesei

Portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau į „TV Pagalbą" kreipėsi pati Jolanta, kurios nepilnametė dukra su naujagimiu atsidūrė krizių centre.

Studijoje ašarų neslėpė ir Gediminas tikindamas, kad myli merginą kaip dukrą ir yra pasiruošęs visomis išgalėmis padėti jai ir jos kūdikiui. Pasak vyro, labiausiai jų šeimai pakenkti siekia Jolantos vyresnioji dukra Neringa.

REKLAMA

Neringa seniai įtarė, kad jos sesers vaikelio tėvas yra būtent Gediminas. Pirmiausia abejonių jai sukėlė pati Jolanta.

„Pati eidama girta per kaimą visiems žmonėms sakei, kad sesuo laukiasi nuo Gedimino", – kalbėjo Neringa.

Negana to, Neringa papasakojo, kad prieš jaunesniąją jos seserį Gediminas yra pakėlęs ranką.

„Aš bendrauju su socialinėmis darbuotojomis, kadangi mano seserį paėmė iš nesaugios aplinkos. Gediminas 3-4 savaičių bėgyje būdamas girtas smurtavo prieš mano seserį. Yra man rašytos sesers SMS žinutės: sese, galbūt gali iškviesti policiją, nes Gediminas daužosi“, – apie jaunesnės sesės išvežimo į krizių centrą priežastis pasakojo Neringa.

REKLAMA

Neringa galiausiai atskleidė, kad jos jaunėlė sesuo pati prisipažino turėjusi lytinių santykių su patėviu, bet tai dariusi savo noru.

Plačiau apie tai skaitykite šiame tekste: „Podukrą užauginęs vyras šokiruotas: jį kaltina esant jos vaiko tėvu“.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų