DIENOS PJŪVIS. Sugrįžusiems emigrantams – mažesni mokesčiai: ar toks siūlymas nepaskatins naujos išvykimų bangos?

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė teigė, kad siekiant susigrąžinti į Lietuvą kvalifikuotus emigrantus svarstoma idėja jiems taikyti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvatą. Bet ar toks siūlymas nepaskatins naujos išvykimų bangos?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Seimo nariu Eugenijumi Gentvilu ir ekonomiste Indre Genyte-Pikčiene.

Primename, kad, pasak ministrės, kol kas ši idėja svarstoma tik tarp koalicijos partnerių ir Vyriausybėje, konkrečių projektų nėra. 

„Mums reikia galvoti apie paskatas, kaip susigrąžinti talentus, kurie yra išvažiavę, todėl kvalifikuotiems darbuotojams, kurie penkerius metus nedalyvavo Lietuvos darbo rinkoje, GPM galėtų būti sumažintas iki 8 proc.“, – bendrovės „Rocket Software“ padalinio pristatyme teigė Aušrinė Armonaitė. 

Plačiau apie tai galite skaityti čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-09-28 13:34:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia tas košmaras kuris tupi armonaičių makaulėse kai provokuojamas priešprieša ir kelnės maunamos per galvą. Ką sugrįžę emigrantai čia veiks jei jie išvyko dėl to kad nebuvo čia jiems vietos? Vietoje to kad pagaliau sumažintų PVM ir mokesčius bei tokiu būdu sudarytų žmonėms sąlygas oriai gyventi ir pasilikti Lietuvoje šita nevykusių bobų valdžia eikvoja paskutinius Lietuvos mokėtojų pinigus tuščiam darbui ir piarui neva štai kaip stengiamės dėl Lietuvos ......
Atsakyti
-1

A
Agnė
2021-09-28 13:22:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek laiko mažesni mokesčiai, kol pradės dirbti, o paskui mokės kaip visi
Atsakyti
0

B
Bronius
2021-09-29 04:49:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dėl taškų rinkimo lengva mėtytis svetimais pinigais. Kažkada, visiems žinomas žmogus, buvo irgi užsiėmęs kalinių gyvenimo gerinimu, gavosi "šnipštas".
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų