DIENOS PJŪVIS su Raimondu Kuodžiu. Ar nesiskiepijantys už gydymą turėtų mokėti iš savo kišenės?

Reaguodamas į kalbas apie būsimą karantiną, žinomas ekonomistas Raimondas Kuodis ironiškai priminė savo pasiūlymą, kurį skelbė praėjusių metų gruodį. „Kartoju seną siūlymą pabaigti su virvutės stumdymu: kas nesiskiepijo (be rimtos rimtos priežasties), pats moka už gydymą“, – sako R. Kuodis. Bet ar tikrai nesiskiepijantys už gydymą turėtų mokėti iš savo kišenės?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su ekonomistu Raimondu Kuodžiu.

Primename, kad savo asmeninėje socialinio tinklo paskyroje R. Kuodis komentavo, kad bausti visą ekonomiką yra neteisinga.

„Bausti besisaugančius jų planines operacijas paaukojant neatsakingiems – neteisinga. Mokėti „piarščikams“/žiniasklaidai už virvutės stumdymo procesą – be ryšio, galima tuos pinigus protingiau išleisti“, – asmeninėje socialinio tinklo paskyroje komentavo R. Kuodis.

Minėtas jo pasiūlymas – tai „Virvutės stumdymo pabaigimo įstatymas“.

Jame ekonomistas siūlo nustatyti dvi taisykles: 1) atsisakiusiems skiepytis nuo koronaviruso negaliotų privalomasis sveikatos draudimas; 2) dėl didelio užimtumo tokiems asmenims viena para ligoninės palatoje kainuotų iki 5 tūkst. eurų per dieną.

Dabar įstatyme numatyta, kad sveikatos draudimas negalioja tik tuo atveju, jeigu už asmenį nemokamos privalomos sveikatos draudimo įmokos.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
V
Vk
2021-09-27 13:33:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu idiotas is didziosios raides. Jeigu nors kiek pasidometu, tai didzioji dalis covidiniu yra pensijinio amziaus. Vadinas jo pasiulimas: galutinai pribaigti senus lietuvos zmones
Atsakyti
-1

J
Jonas
2021-09-27 14:22:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamone, mums tiek metu atskaicuuodavo mokescius, o cia jtai parase debilas pilna to zodzio prasme!
Atsakyti
-1

v
vladas
2021-09-27 14:09:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas per vienas kisa savo nuomuone kur apie tai nesupranta lenda visokie i tv ir dar nori kad nekristu reitingai
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų