DIENOS PJŪVIS. Pandeminės Tokijo olimpinės žaidynės – kiek medalių Japonijoje iškovos lietuviai?

Iki Tokijo olimpinių žaidynių liko visai nedaug – jos prasidės jau kitą savaitę. Tad ko tikėtis iš pandeminių žaidynių? Kiek medalių Japonijoje iškovos lietuviai? 

Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualijų laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte.

Primename, kad jau visai netrukus, liepos 23–rugpjūčio 8 dienomis, pasaulį sudrebins laukiamiausias metų sporto įvykis, Tokijo vasaros olimpinės žaidynės. Renginys kaskart prie ekranų pritraukia milijonus žiūrovų, o sportas dviem savaitėms vasarą tampa pačia svarbiausia tema. Tad naujienų portalas tv3.lt kviečia su žaidynėmis praleisti nors ir kiekvieną minutę!

„Naujienų portalas tv3.lt per Tokijo olimpines žaidynes taps tikrais žaidynių namais. Pirmiausia, jūs pamatysite visus svarbiausius mūsų olimpiečių startus ir svarbiausias varžybas. Jei neturėsite galimybės metų renginio žiūrėti per televizorių, visada tą galėsite padaryti internetu, kad ir kur būtumėte. Portalo lankytojai ras ypač daug naujienų iš Tokijo.

Mes siunčiame didžiausią komandą iš Lietuvos, kurią sudaro žurnalistai, operatoriai, montuotojai, tad matysite itin daug vaizdo medžiagos, reportažų, vlogų. Be to, žurnalistai aprašys ir parodys svarbiausius mūsų olimpiečių žingsnius, kalbins didžiausias mūsų olimpines legendas. Naujienų portale bus daug interviu, straipsnių ne tik apie sporto rezultatus, bet ir apie tai, kas vyksta už stadiono, kaip gyvena Japonija“, – kas laukia skaitytojų ir žiūrovų, pasakojo vyriausias portalo tv3.lt redaktorius Artūras Anužis.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų