DIENOS PJŪVIS. LGBT mamos bando išjudinti prezidentūrą – ar tai pakeis Nausėdos nuomonę dėl partnerystės?

Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį susitiko su mama Rasa Račiene, kovojančia už savo vaiko ir kitų žmonių, priklausančių LGBTQ bendruomenei, teises. Susitikimo metu buvo aptarta, kaip turėtų veikti Partnerystės įstatymas, kad jį priimtų visuomenė. Prezidentas taip pat atskleidė turintis asmeniškų pažinčių su LGBTQ bendruomenės nariais. Bet ar tokie susitikimai ir LGBT teisės palaikančios mamos išjudins prezidentūrą? Ar tai pakeis G. Nausėdos nuomonęs dėl partnerystės?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su LGBT vaiką turinčia mama Jolanta Vaitiekūniene, Lietuvos žmogaus teisių centro vadove Jūrate Juškaite ir Seimo nare Agne Širinskiene.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-10-26 12:26:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas yra LGBT mamos? čia tokia profesija ar pareigos? Per jėgą nuomonę keitė naciai, NKVD ir pederastija. Visi kiti laikosi tolerancijos principų kurie pederastijai toli gražu nebūdingi. TV3 nei dienos be pederastijos reklamos?
Atsakyti
0

K
Klausimas
2021-10-26 14:20:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar ji panasi i moteri?Ji daugiau panasi i vyra.
Atsakyti
0

P
Priedas
2021-10-26 14:21:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
TV3 tai pederasu gerai apmokama studija.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų