DIENOS PJŪVIS. Galimybių pasas ir homoseksualų partnerystė: kaip tai dera su Konstitucija?

Pirmadienį Lietuvoje minima Konstitucijos diena. Viešojoje erdvėje ne vienas visuomenę audrinantis klausimas aptariamas ir per svarbiausio Lietuvos įstatymo prizmę. Ar galimybių pasas prieštarauja Konstitucijai? Ar Seimą netrukus pasieksiantis pakoreguotas Partnerystės įstatymas prieštarauja konstitucinei šeimos sampratai?

Konstitucijos dienai skirtame „Dienos pjūvyje“ diskutuos konstitucinės teisės ekspertas, advokatas Petras Ragauskas ir Vilniaus universiteto teisės profesorė, advokatė Liudvika Meškauskaitė.

Dabartinė Lietuvos Respublikos Konstitucija priimta 1992 metų spalio 25 dieną referendume.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.

 


Rašyti komentarą...
T
Tomas
2021-10-25 21:25:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Piderastu pasas ir yra tas yrankis kuris griauna Lietuvos ekonomika čia ir nevakcinuotam aišku o vacinuotas to nesupranta nes jo smegenys jau paralizuojamos bandomos vakcinos tai yrodyta mokslininkų žinoma uzsienio
Atsakyti
0

D
Dar neuzpiso?
2021-10-27 11:22:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apie tuos pedikus ir sita pasa prakisinet? Abiem atvejais zluge VAKseriai. Idiotambwt ka ir per bet kokia laiko trukme prakisi.
Atsakyti
0

I
Izabele
2021-10-30 15:36:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo greiciau visus pedikus ( issigimelius) lauk is valdzios, nereiks ir pasu padirbineti ir migrantai taip nepuls i musu sali(neuzuos isigimeliu kvapo). Vel atsiras meile ,pagarba,dziaugsmas ir bendravimas tarp zmoniu.O dabar mes esame vieni kitiems zverys(nes to nori musu dabartine valdzia) Lietuvaiciai tikrai moka saugotis ir yra paklusnus,bet tik ne taip(priremiau prie sienos ir pasakiau:jeigu to ir to nedarysi kaip as nusprendziau -nevalgysi,nevaziuousi, negydysiu,nesimokysi ir t.t.....)Matot kaimynus ,bet daugiau matykit save,dar baisesni esate ir uz l.........LAUK VISUS HOMOSEKSUALUS!!!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų