DIENOS PJŪVIS. Karantininiai judėjimo ribojimai – kada galėsime laisvai vykti į pajūrį?

Pagerėjus koronaviruso situacijai šalyje, Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija (VESK) pirmadienį pranešė, kad siūlo po truputį atlaisvinti judėjimo ribojimus tarp savivaldybių. Pasak vidaus reikalų ministrės Agnė Bilotaitės, VESK pritarė ir teiks siūlymą Vyriausybei priimti judėjimo atlaisvinimą tarp Alytaus, Šiaulių ir Panevėžio miestų ir jų rajonų savivaldybių. O kada galėsime laisvai vykti į pajūrį?

Apie tai – portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Seimo narėmis Agne Širinskiene ir Jurgita Sėjoniene.

Portalas tv3.lt primena, kad, pasak A. Bilotaitės, buvo nuspręsta judėjimo ribojimus atlaisvinti etapais.

„Pirmiausia pradėti nuo šių mažesnių miestų ir žiedinių savivaldybių, o vėliau, vertinant situaciją, bendrą susirgimų skaičių, testavimo apimtis ir jų didėjimą, galima bus svarstyti ir apie kitas, likusias savivaldybes“, – kalbėjo A. Bilotaitė.

Kaip pažymėjo ji, judėjimo ribojimai buvo viena iš tų efektyvių priemonių, kuri padeda suvaldyti pandeminę situaciją. Jos nuomone, judėjimo tarp žiedinių savivaldybių atlaisvinimas nėra pavėluotas sprendimas.

„Mes žiūrime į situaciją atsakingai ir nuosekliai, žingsnis po žingsnio. Suprantame ir žmonių norą gyventi įprastą gyvenimą, grįžti į įprastą realybę, bet reikia suprasti, kad nėra viskas taip paprasta <...> Stengiamės, suprasdami ir matydami situaciją, pačią pandemiją, jos suvaldymą, eiti iš šių suvaržymų palaipsniui.

Pirmiausia, pradėsime nuo šitų konkrečių žiedinių savivaldybių ir miestų, o po to bus galima svarstyti ir apie atlaisvinimus kitur. Taip, žingsnis po žingsnio, tikiuosi, greitu metu grįšim į normalų gyvenimą“, – kalbėjo A. Bilotaitė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų