DIENOS PJŪVIS. Juodosios savivaldybės – kas laukia jų gyventojų?

Po tris mėnesius galiojusio draudimo nuo antradienio panaikinti judėjimo ribojimai didžiojoje Lietuvos dalyje. Tačiau, Vyriausybės sprendimu, iki mėnesio pabaigos laisvai keliauti negalės dar 16 savivaldybių gyventojai. Tad kas laukia tų savivaldybių gyventojų?

Apie tai – portalo tv3.lt laidos DIENOS PJŪVIS pokalbis su Vilniaus miesto meru Remigijumi Šimašiumi ir Neringos meru Dariumi Jasaičiu.

Portalas tv3.lt primena, kad iki balandžio 1-osios nesant būtinybei negalima išvykti ir atvykti į Biržų rajono, Klaipėdos miesto, Kupiškio rajono, Marijampolės, Neringos, Panevėžio miesto ir rajono, Šalčininkų rajono, Širvintų rajono, Švenčionių rajono, Trakų rajono, Utenos rajono, Varėnos rajono, Vilniaus miesto ir rajono bei Visagino savivaldybes.

Tačiau liko galimybė judėti tarp žiedinių savivaldybių.

Judėjimo ribojimai pratęsti tose savivaldybėse, kur 14 dienų naujų COVID-19 atvejų skaičius 100 tūkst. gyventojų siekia 200 ir daugiau.

Siekiant suvaldyti COVID-19 plitimą, be būtino reikalo judėti tarp savivaldybių Lietuvoje buvo draudžiama nuo pernai gruodžio 16-osios.


Rašyti komentarą...
L
Lama
2021-03-18 06:03:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra tiesa reikia gi krautis bapkes keturi metai pralėks greitai kur tada pingausis jai neišrinks žiopla tauta.Kol visi tilės taip ir bus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų