DIENOS PJŪVIS. Ignas Vėgėlė paaiškina motyvus: ko siekė sakydamas kalbą apie COVID-19?

Į Advokatų tarybos pirmininko Igno Vėgėlės pasisakymus, kad esą valdžia jau taiko prievartinį skiepijimą, o ribojimai – neproporcingi, sureagavo daugelis, tarp jų ir politikai. I. Vėgėlę valdantieji kaltina politikavimu ir net manipuliavimu skaičiais. O ką apie kalbą gali pasakyti pats I. Vėgėlė? Ko jis siekė sakydamas kalbą apie COVID-19?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Advokatų tarybos pirmininku Ignu Vėgele ir advokatu Gintautu Bartkumi.

Primename, kad I. Vėgėlė Birštone visuotinio advokatų susirinkimo metu viešai išpeikė galimybių pasą – pavadino jį prievartos mechanizmu, Pasaulio sveikatos organizaciją pakrikštijo Lietuvą kontroliuojančia tarptautine ministerija, o ribojimus išvadino žmogaus teises pažeidžiančiomis taisyklėmis.

Vėgėles kolegos, teisės specialistai aiškina, kad tokie sakiniai labiau primena ne advokato, o politiko kalbą – esą dalis teiginių ne iki galo pagrįsti.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
P
Pagarba Vėgėlei
2021-08-31 14:25:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagarba Vėgėlei
Atsakyti
-2

Y
Ydomu
2021-08-31 14:15:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didžiulė pagarba profesoriui
Atsakyti
-3

J
Juozas
2021-08-31 14:12:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mums nereikia nei pabegeliu, nei LGBT, ne nereikalinga, musu lietuvos pilieciu uztenka, nors jus ir padarete ta gera darba, kad isvarete is salies, jus nekenciate savo salies zmoniu, su jais jus galite viska daryti uz mlrd, tai akivaizdu
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (29)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų