Detektyvai Prancūzijoje pluša tirdami barbarišką teroro išpuolį Nicos katedroje

Pasirodo tris žmones nužudęs 21-eri metų teroristas į Prancūzija atvyko neturėdamas asmens tapatybės dokumentų. Nicą jis pasiekė traukiniu atvykęs iš Italijos, kur iš Šiaurės Afrikos atplaukė vos prieš mėnesį. Artėjant Visų Šventųjų dienai, Prancūzijos vyriausybė visoje šalyje paskelbė aukščiausio lygio parengtį dėl galimų teroristinių išpuolių.

Visoje Prancūzijoje pagerbiant žiauraus teroro išpuolio aukas Nicoje skamba bažnyčių varpai. Šiandien nuo ryto prie Nicos Dievo motinos bazilikos prancūzai dega žvakes. Už šių sienų vos 21-erių metų islamo fundamentalistas vakar barbariškai nužudė tris žmones.

Senyvam bažnyčios prižiūrėtojui ir 60-ties metų moteriai teroristas 30-ties centimetrų peiliu perrėžė gerkles norėdamas nupjauti galvas. Kita 44-erių moteris iš Brazilijos sunkiai sužeista spėjo pabėgti iki netoliese esančios kavinės. Paskutiniai jos žodžiai prieš mirštant buvo prašymas perduoti jos vaikams, kad juos myli. Vietos bendruomenė sukrėsta. Prisiminimai apie prieš ketverius metus mieste 87 žmones sutraiškiusį teroristo vairuojamą sunkvežimį čia dar labai gyvi.

„Bet neapykanta, tiek neapykantos. Prašau, nustokite mus žudyti, aš nebegaliu to pakelti. Atleiskit, aš nebegaliu to pakelti. Aš turiu eiti į darbą, atsiprašau“, – sako Nicos gyventojas Frederic Lefevre.

Dar vakar į Nica atskubėjo ir prezidentas E. Macronas. Jis pareiškė, kad islamo teroristų bandymai sukiršinti žmones nieko nepasieks.

„Dar vienas išpuolis prieš mus dėl mūsų vertybių: mūsų laisvės supratimo. Galimybė laisvai tikėti ir nepasiduoti terorui. Leiskite labai aiškiai pasakyti: mes niekada nepasiduosime“, – pasakoja prezidentas Emmanuelis Macronas.

Tuo metu tyrimą atliekantys pareigūnai sako, kad teroristas matyt planavo dar didesnį išpuolį. Jis su savimi turėjo dar du peilius, koraną ir du mobilius telefonus.

„Pareigūnai su užpuoliku akis į akį susidūrė įžengę į baziliką pro šoninį įėjimą koridoriuje. Grasindamas jis pajudėjo link jų šaukdamas „Allahu Akbar“. Pareigūnai panaudojo tazerį ir tik tada į jį paleido šūvius“, – teigia prokuroras Jeanas-Francois Ricard.

Sutramdytas teroristas nuvežtas į ligoninę. 21-erių metų teroristas su savimi teturėjo raudonojo kryžiaus išduotą dokumentą, kurį gavo vos prieš mėnesį iš Tuniso atvykęs į Lampedūzos salą Italijoje. Gavęs leidimą iš čia traukiniu jis ir patraukė į Nicą.


Rašyti komentarą...
k
kitataučiai
2020-10-31 08:10:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
patys kalti,prisileido kitataučių fanatikų,to ir reikėjo tikėtis.Toliau bus dar gražiau.Susodinkit visus atvykusius į laivus,išvalykit šalį,gyvensit ramiai ir laimingai.
Atsakyti
0

K
Kora
2020-10-31 08:00:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasekmės patyčių, kai nesuvokiami pagarbos standartai.
Atsakyti
0

i
išvykit
2020-10-31 08:13:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiekvienaa tauta turi gyventi savo šalyje.Nesutampa religijos,požiūriai,temperamentai,vertybės...iš štai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų