Nufilmuota, kaip Kaune 4 pareigūnai bando nuginkluoti agresyvų vyrą

Neramus penktadienio rytas Kaune. Pranešimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo tikrinę pareigūnai įsivėlė į grumtynes su jiems pasipriešinusiu vyru.

Agresyviai nusiteikęs vyras rankose turėjo ylą, bandė sprukti nuo policininkų, tačiau galiausia buvo nuginkluotas ir pristatytas į areštinę.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė tv3.lt pasakojo, kad šįryt, apie 9.15 val., policija sulaukė pranešimo, jog Kalantos g. prie daugiabučio galimai vartojamas alkoholis:

„Pareigūnai vyko į iškvietimą dėl viešosios tvarkos. Pakeliui jie pastebėjo apibūdinimą atitinkantį asmenį. Paklausė, ar jis vartojo alkoholį.

Tada tas asmuo pradėjo šalintis. Išsitraukė ylą. Buvo iškviestas dar vienas ekipažas. Bėglys bandė įlipti į viešojo transporto autobusą, bet vairuotojas jo neįleido.

Tada vyras išbėgo į gatvės vidurį tarp automobilių. Buvo naudojamos specialiosios priemonės, kol galiausia lazdomis pavyko išmušti ylą jam iš rankų.“

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Keturi pareigūnai Kaune gatvėje bando nuginkluoti agresyvų vyrą

Policijos rankose atsidūrė 1954 m. gimęs vyras, kuris buvo pristatytas į komisariatą. Čia jam alkotesteris parodė nulius. Narkotikų pas jį taip pat nerasta.

Nė vienas pareigūnas per šias grumtynes nenukentėjo. Tik vienas buvo pagriuvęs. Sulaikytas asmuo policijai nebuvo žinomas. Jo elgesio motyvai – neaiškūs.


Rašyti komentarą...
V
Vladimir
2020-10-30 11:29:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sunku policininkams bus neuzilgo budeti Kaune,nes tas taip vadinamas ,,karantinas" paveiks ant smegenu! Sekmes!
Atsakyti
-8

A
2020-10-30 11:39:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesveiko proto žmogus. Sveiko proto šitaip nesielgtų.
Atsakyti
-6

R
Rembo
2020-10-30 11:34:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius padugnes reikia tuojau pat izoliuoti nuo visuomenės, nes per tokius iśsigimusius kenčia nekalti žmonės
Atsakyti
-16

SKAITYTI KOMENTARUS (29)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų