Danijoje parodytas filmukas vaikams apie vyrą su milžinišku peniu

Danijoje nacionalinė televiziją pradėjo rodyti animacinį filmuką vaikams apie savo milžiniško penio suvaldyti negalintį vyruką. Mažyliams skirtas toks reginys šalyje pribloškė ne vieną suaugusįjį ir sukėlė aršias diskusijas, ar toks turinys tikrai tinkamas mažamečiams.

John’as Dillermanas turi neįprastą penį. Tokį neįprasta ir tokį didelį, kad su juo gali gelbėti žmones, skraidyti, pjauti žolę, ar krėsti šunybes kaimynams.

Per Danijos nacionalinę televiziją  pradėtas rodyti filmukas, pasak jo kūrėjų, skirtas 4–8 metų vaikams, tačiau praėjusį šeštadienį debiutavęs eteryje, iškart įžiebė debatus, ar istorija apie bėdas savo milžinišku peniu sprendžiantį žmogų  yra tinkama vaikams.

Ypač daug kritikos pažėrė Danijos lyčių lygybės ir moterų teises proteguojančio „Metoo“ atstovės, kurios tvirtina, kad animacija pradėta transliuoti – ne laiku ir ne vietoje.

Tačiau filmuką ginti nusprendę ekspertai sako lytinės diskriminacijos neįžvelgiantys – atvirkščiai, pagrindinis veikėjas nors ir nevaldo savo penio, su juo stengiasi elgtis etiškai ir atsakingai, tad prasto pavyzdžio vaikučiams nedemonstruoja.

Pasak nacionalinės televizijos, kuri pagarsėjusi provokuojančiais savo programų sprendimais, svarbiausia, kad filmukas patiktų vaikams, o genitalijos vaikams neretai sukelia juoką.


Rašyti komentarą...
D
2021-01-08 14:01:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai rodo kad šios šalies valdymas iškrypėlių rankose, taip vaikai įtraukiami į seks vergovę, taip berniukai tampa suaugusių vyrų žaislais
Atsakyti
-1

P
Petras
2021-01-08 02:47:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
ES iskrypeliai rytoj ateis ir pas tavo vaikus.
Atsakyti
-2

V
Vilkas
2021-01-08 14:18:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai parodykite ir moterį su didele apžėluse skyle. Kur eina pasaulio dobilų sluoksnis. Trūksta žodžių. Į mokimų programas dar įtraukti.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų