Tokiam masažui išdrįstu ne kiekvienas: veido ir nugaros glamones atlieka gyvatės

Kaip atliekamas turbūt vienas ekstremaliausių masažų pasaulyje? Egipte įkurtame Spa lankytojai gali pasimėgauti neįprastomis veido ir nugaros glamonėmis, kurias atlieka – gyvatės.

Kairo SPA lankytojo, regis, visai negąsdina ant jo nugaros šliaužiančios gyvatės. Jis vienas iš neįprasto ir išties ekstremalius pojūčius keliančio gyvačių masažo salono lankytojų. Aliejumi išteptą nugarą žvynais jį masažuoja net 28-nios Egipte gyvenančios nenuodingas gyvatės ir pitonai. Ekstremalaus SPA įkūrėjas sako, kad gyvačių baimintis nereikia. Ropliai ne tik padeda atpalaiduoti pavargusius kūno raumenis, skatina kraujotaką, bet ir didina pasitikėjimą savimi. Be to, čia lankytis pamėgo ir žmonės bandantys atsikratyti baimės gyvatėms

„Pradžioje šiek tiek nerimavau. Baiminausi gyvačių, tačiau netrukus baimė ir nerimas sumažėjo ir kūnas atsipalaidavo“, – sako klientas Diaa Zein.

„Kai tik pristatėme šią paslaugą, daugelis bijojo ją išmėginti, tačiau kai pradėjome aiškinti kodėl toks masažas naudingas sulaukėme daug klientų“, – pasakoja SPA įkūrėjas Safwat Sedki.

Viena gyvačių masažo sesija trunka iki pusvalandžio. Ropliai ne tik masažuoja nugarą, bet ir veidą, kaklą ir kitas kūno vietas. Pasak SPA šeimininko, vos pradėjus siūlyti tokią gyvačių terapiją, žmonės vengė ją išmėginti net ir nemokamai, tačiau dabar norinčių pajusti gyvačių glamones netrūksta.


Rašyti komentarą...
V
Vargsas
2021-01-05 21:57:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis nesveikas,pajusti gyvačių glamonės,ar tai normalu?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų