„Dacia Sandero Stepway“ apžvalga: ką pirkėjas gauna už nedidelę kainą?

TV6 laida „Autopilotas“ ir toliau apžvelgia naujus bei naudotus šalies keliuose sutinkamus automobilius. Vienas pigiausių naujų automobilių Lietuvos rinkoje yra „Dacia Sandero Stepway“. Kokiomis savybėmis pasižymi šis rumunų ir prancūzų gaminamas automobilis, domėjosi žurnalistai Vytenis Kudarauskas ir Gintenis Dauparas.

Automobilis žavi moderniu ir solidžiu dizainu, pasižyminčiu galingo krosoverio bruožais – išryškintais priekiniais ir galiniais sparnais, metalinėmis buferio apsaugomis, didesne prošvaisa, siekiančia 174 mm, išskirtiniais šiam modeliui skirtais 16 colių lengvojo lydinio ratlankiais.

Pradinė šio automobilio kaina siekia 12 tūkst. eurų, o už geresnę komplektaciją tektų mokėti apie 15 tūkst. Abu žurnalistai automobilio viduje išskyrė itin patogią ir neprastai atrodančią automatinę klimato kontrolę bei patogias sėdynes.

„Aš nesakyčiau, kad jos labai geros, bet jos man atrodo geresnės nei galėtum tikėtis iš tokio kainos lygio automobilio“, – kalbėdamas apie sėdynes pastebėjo V. Kudarauskas.

Jam antrino ir Gintenis: „Jei iš plastmasių jaučiasi pigumas, tai iš sėdynių tas pigumas tikrai nesijaučia“.

Salono erdvumas yra viena pagrindinių stipriųjų šio modelio pusių, todėl ir naujos kartos automobilis pasižymi didele erdve keleiviams ir daug vietos jų daiktams.

„Aš manau, kad tai yra labai racionalus automobilis, už labai protingą kainą. Tu gauni galinio vaizdo kamerą, tu gauni net ir priekinius atstumų jutiklius, ko tu tikrai nevisada gausi net ir kur kas brangesniuose automobiliuose“, – išbandęs šį paaukštintos modifikacijos automobilį jo privalumus analizavo V. Kudarauskas.

Visą automobilio apžvalgą rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
R
Remivijus
2021-07-19 16:20:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ok
Atsakyti
0

r
2021-07-19 16:21:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagal kainą labai geras auto
Atsakyti
0

O
OB
2021-07-20 11:32:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal sakyčiau per daug žurnalistai grožisi savimi Dacijoje, bet reportazas ne informatyvus ir neprofesionalus. Lyg Šiaulių garažo berniukai iš BMW per prievartą buvo pasodinti į Dacia ir dar jiems liepta kažką gero pasakyti. Nepykit :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų