Buvusiojo smurtą patyrusi moteris prisiminė išgyventą pragarą: įtaręs neištikimybę, bandė net skandinti

Net ir po skyrybų Arūnas nepalieka buvusios mylimosios ramybėje. Moteris kaltinama pasisavinusi brangius vyro daiktus, tačiau papasakoja ir kitokią nelaimingų santykių versiją. Situacija laidoje „TV Pagalba“ domėjosi gelbėtojas Žilvinas Žitkus.

Pora susipažino prieš trejus metus. Abu tikėjosi sukurti gražią šeimą, tačiau jiems nepavyko – Arūnas pusmečiui atsidūrė už grotų. Dar būnant nelaisvėje, jį pasiekė gandai apie savo buvusios draugės neištikimybę.

„Tiesiai šviesiai – ji eidavo per kitus. Aš jaučiu tokius dalykus, man skambinėja, pasakoja žmonės. Man nemalonu tai girdėti“, – rėžė vyras.

Pasak Arūno, moteris taip pat pasisavino jam priklausančius daiktus: kompiuterį, interneto modemą, išmanųjį televizorių.

„Nenori atiduoti man priklausančių daiktų, mano vardu paimtos paskolos, ji pasisavino telefono draudimo pinigus. Ji darė viską, kad man būtų blogiau“, – guodėsi vyras.

Tuo metu, savo buvusiojo kaltinama moteris pateikia kiek kitokią santykių istoriją – draugystė jau nuo pat pradžių nebuvo labai graži.

„Tas žmogus prieš mane naudojo egzekucinio pobūdžio smurtą. Buvo, kad nenorėjau su juo susitikti, nes jis ištisai mane persekiojo. Jis mane prisiviliojo geranoriškai pasikalbėti, įsodino į mašiną ir išvežė į mišką. Jis pradėjo šaukti, neva aš jį išdaviau su kitu vyru, nors neturėjo jokių įrodymų. Nusivedęs prie vandens pradėjo kelis kartus kišti mano galvą į vandenį“, – apie kraupų Arūno poelgį papasakojo moteris.

Kaip baigėsi buvusių mylimųjų akistata, pamatykite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
V
Valink
2021-01-17 17:19:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaidziukas tas erelis arunas ir zasinas susmirdes.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų