Bute augina pumą: plėšrus keturkojis net mielesnis nei naminės katės

Išgirdę, kad šeimininkus rytais žadina katinas, turbūt nenustebtumėte. Tačiau meiliai galva besitrinanti į miegantį vyrą puma turbūt prisverstų suklusti. Kaip bebūtų, štai taip atrodo bene kiekvienas Aleksandro ir Marios rytas. Jų puma Messi, kurią pora augina jau penkerius metus, padėjusi galvą ant pagalvės bando švelniai juos prabudinti.

Atrodo, kad ji netgi meilesnė nei naminės katės. Messi itin mėgaujasi, kol Aleksandras šukuoja kailį.

Kaip jau turbūt supratote, puma pavadinta garsaus argentiniečių futbolininko Lionelio Messi vardu ir gimė viename Rusijos zoologijos sodų. Vėliau ji buvo perduota kitam, kur egzotinius gyvūnus galima ne tik pamatyti, bet ir paglostyti. Būtent čia šeimininkai pirmąkart išvydo egzotinę didžiąją katę ir pajuto „meilę iš pirmo žvilgsnio“. Nusipirko ją ir Messi su jais iškeliavo namo.

„Jis prie manęs prisirišęs tiek pat, kiek aš prie jo. Mes turime labai stiprų ryšį. Kai, pavyzdžiui, išeinu į namų, puma nenori eit iš namų, nevalgo, jaudinasi. O kai grįžtu namo, visada mane pasitinka“, – teigia Messi šeimininkas Aleksandr Dmitriev.

O ir nieko keisto, kad ryšys – toks stiprus. Mat šeimininkai su puma veikia bene viską. Štai net moliūgus Helauvynui pjausto kartu. Pora Messi sukūrė socialinių tinklų paskyrą, kur skelbia vaizdo įrašus apie kasdienį gyvenimą su puma.

„Jis išties yra šeimos narys ir, galbūt, net mano geriausias draugas. Messi man labai artimas. Dėl jo labai nerimaujame ir rūpinamės tarsi artimuoju“, – teiga jis. 

Kai pora jį nusipirko iš zoologijos sodo, pumos sveikata buvo prasta – Messi vos galėjo paeiti. Tad Aleksandras ir Maria turėjo jį išmokyti bėgioti ir šokinėti. O kad jam būtų kuo patogiau, pora savo namus pritaikė jo poreikiams. Pavyzdžiui, prieškambario sienas padengė bambukais, kuriuos Messi gali linksmai draskyti.

„Aš jam įrodžiau, kad namuose esu dominuojantis vyras, jis sutiko. Ir nuo tada gyvename be tarpusavio kovų“, – pasakoja Aleksandras. 

Aleksandras įsitikinęs – Messi yra temperamentingas, bet turi puikius socialinius įgūdžius, mat prieš žmonės niekada nėra parodęs jokios agresijos.


Rašyti komentarą...
Z
Zoologas
2021-04-20 21:54:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiems susižavėjusiems nereikėtų užmiršti, kad puma vis dėlto nėra naminis gyvūnas, o laukinis žvėris su visais žvėriškais instinktais, kurie gali pasireikšti pačiu netikėčiausiu laiku...
Atsakyti
-4

X
Xxx
2021-04-21 06:47:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Duokit man liūtuką, tigriuką, labai myliu visus gyvunus.
Atsakyti
-1

V
Voldemaras
2021-04-20 21:41:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buna. Buna , kad net rusas tampa draugu... bet tik tada , kada laikomas nelaisvej ?!
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų