Britų diplomatas tapo didvyriu: šoko į upę gelbėti studentės

Vienas britų diplomatas tapo tikru didvyriu Kinijoje, po to, kai drąsiai šoko į upę gelbėti skęstančios studentės. Kol jis gelbėjo merginą, išsigandę vietos gyvetojai dramatiškus kadrus užfiksavo savo kameromis.

Momentą, kai į kalnų upę paslydusi įkrenta 24 metų studentė, visai netyčia užfiksuoja Džongšano miesto senamiestį filmuojanti turistė. Akivaizdžiai plaukti nemokanti mergina gilioje upėje netrukus dingsta po tiltu, o kitoje jo pusėje pasirodo jau panirusi po vandeniu. Aplink daug šaukiančių žmonių, tačiau, nei vienas į vandenį šokti nesiryžta, kai staiga, nusimovęs batus, į vandenį neria 61-erių Didžiosios Britanijos generalinis konsulas – Stephen’as Ellison’as. Keli grybšniais ir jis jau prie be sąmonės srovės nešamos jaunos moters. Nors jiems pagaliau metamas gelbėjimo ratas, vyras pats merginą parplukdo prie kranto.

„Kai ją pasiekiau, apverčiau ir pakišau ranką po smakru, ji nekvėpavo ir aš tikrai bijojau pačio blogiausio“, – sako Generalinis konsulas Čongčingo mieste Stephen Ellison.

Visgi, nepraėjus nė pusei minutės mergina ėmė kvėpuoti. Internete ėmus plisti dramatiškiems įvykio vaizdams, pagyvenęs britas visoje Kinijoje tapo tikru didvyriu ir sensacija. Pasididžiavimą savo darbuotoju suskubo išreikšti ir Didžiosios Britanijos diplomatinis korpusas.

„Miestelio gyventojai buvo labai geri. Jie priemė mane į namus, davė sausų drabužių, o maniškius išplovė bei išdiovino. Pavaišino vietine kava“, – pasakoja S. Ellison.

Netrukus padėkoti savo gelbėtojui atvyko ir atgaivinta mergina, kuri su savo šeima pakvietė jį vakarienės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų