Bolivijoje vykstančiame festivalyje galima įsigyti ir „vakcinų“, ir neigiamą COVID-19 „testą“

Bolivijos gyventojai išpuošė Ekeko, aimanų – Pietų Amerikos indėnų tautos – gausos ir pertekliaus Dievą. Jis išties prisitaikęs prie šių laikų: ant veido – apsauginė kaukė, rankose – buteliukas dezinfekcinio skysčio. Taip Bolivijos gyventojai švenčia „Alasitos“ festivalį. 

„Dėl pandemijos festivalis buvo atidėtas, tačiau dabar mes jau pasirūpinome visomis saugumo priemonėmis. Saugosi net pats Ekeko. Mes jam pritaikėme veido kaukę, davėme antibakterinio gelio. Kaip ir kiekvienais metais, mes tikime gausos dievu, kurio visko prašome. O ką perkame, perkame su daug tikėjimo“, – sako „Alasitos“ festivalio entuziastė Jhovana Barrios.

O nusipirkti festivalyje išties yra ką. Be minėtų namelių, žaislų ir saldainių čia galima įsigyti neigiamo COVID-19 testo brošiūrą. Net nedidelę vakcinos pakuotę. Ir rinktis galima kokią tik nori. Ant stendo – „Phizerio“, „AstraZeneca“, „Sputnik“ bei kitos vakcinos.

„Vakcinos pasiekė mus. Visa tai padeda mums išgyventi pandemiją, kurios metu jau mirė daugybė žmonių. Norime, kad visi turėtų vakciną. Tad pardavinėjame viltį“, – teigia pardavėja Patricia Gomez. 

Ši prekė – populiari. Mat gyventojai perka šias butaforines vakcinas tikėdamiesi, jog greitai bus paskiepyti. 

Festivalį galite pamatyti TV3 Žinių reportaže. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų