Bene didžiausia eglutė pasaulyje: ją papuošti prireikė trijų mėnesių

Nedideliame Italijos mieste bene didžiausią eglutę pasaulyje papuošti prireikė net trijų mėnesių, o jos žvaigždė sužibo daugiau nei kilometro aukštyje

750-ties metrų aukščio ir 450 metrų pločio Kalėdinė eglutė sužibo centrinėje Italijoje esančiame Gubbio mieste. Šalia stūksančio kalno šlaite ji įrengta iš daugiau nei 900 neoninių šviesų ir didžiulės šviečiančios žvaigždės viršūnėje, kuri sudaryta iš 300 metrų LED lempučių juostos. Eglės viršūnė virš miesto žiba beveik kilometro aukštyje.

Tradicija uždegti tokią neįprastą eglę mieste gyvuoja jau 40-mt metų, taip pagerbiamas miesto globotojas – šventasis Ubaldas. Instaliacijos plotas prilygsta net 30 futbolo aikštelių, tad nenuostabu, kad miesto gyventojai prie jos plušėjo nuo pat rugsėjo. Vien sujungti šviesas prireikė daugiau nei 9 kilometrų elektros laidų.

 


Rašyti komentarą...
R
Rima
2020-12-08 21:45:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta. Tik moteris netekusi savo vaiko gali suprasti tą skausmą ką jaučia dabar jinai. Jau metai kai netekau vaikelio, bet skausmas išlikęs, jis niekur nedingęs nors namie ir laksto dar du vaikai. Tik stiprybės dabar jau. Toks gyvenimas, duoda ir atima.
Atsakyti
0

g
generic cialis
2021-02-22 16:33:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
cialis prices
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų