REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Laidoje „Pasikalbėkim“ vieši socialinių tinklų žvaigždė, komikas Benas Lastauskas.

REKLAMA

Žaibišku greičiu išpopuliarėjęs vilnietis vienus žavi ironiškais tekstais savo „Facebook“ paskyroje, kitus linksmina vaizdo įrašais „Instagram“, o dar kitiems labiausiai patinka Beno su bičiuliu kuriamas turinys „YouTube“ kanale. Kur slypi tikroji jo sėkmės paslaptis ir kaip pats vertina savo staigų išgarsėjimą?

„Jeigu mama gali man pasakyti, kad be jokio talento aš išgarsėjau, tai galiu būti saugus ir dėl „žvaigždžių ligos“ – būtų kam mane „nuleisti“ ant žemės“, – juokdamasis sako laidos svečias.

Nors daugelis įpratę matyti Beną juokaujant, šįkart laidoje jis pasirodė kiek kitokiame amplua ir buvo ypač atviras. Netrukus 30-ąjį gimtadienį minėsiantis vyras pripažįsta, kad anksčiau dėl šio skaičiaus jautė nerimą, tačiau dabar į viską žiūri kur kas paprasčiau.

REKLAMA
REKLAMA

„Viskas staigiai keitėsi gyvenime ir būdamas 25 metų labai bijojau sulaukti 30-ties. Bet dabar nei kiek nebijau – jaučiuosi gerai. Manau, kad esu visiškai savo vietoj: darau, ką visada norėjau daryti, gaunu galimybes, kurių visuomet norėjau – kad ir dalyvauti šioje pokalbių laidoje. Anksčiau sėdėdavau, žiūrėdavau ir galvodavau, kad gal aš irgi norėčiau pasakoti savo įžvalgas. O dabar turiu tą eterį, turiu žmones, kurie mane palaiko ir tuo labai džiaugiuosi“, - tikina Benas.

REKLAMA

Aštrialiežuvis tinklaraštininkas dėl savo tekstų ar juokingų vaizdo įrašų, neretai per dantį traukiančių influencerius, sulaukia įvairių atsiliepimų, o kartais ir karčios kritikos. Visgi Benas aiškina, kad taip darydamas nesiekia nei piktai pasijuokti iš tų žmonių, nei tyčiotis ar juo labiau žeminti.

„Aš mėgstu juokauti. Pradėjau dar vaikystėje, nes tai buvo būdas nugalėti savo kompleksus ir nepasitikėjimus. Mokykloje buvo replikų ir net patyčių dėl mano apvalių žandukų, todėl išgyvenau dėl tokių klasiokų pasisakymų. Man juokavimas buvo galimybė patikti žmonėms, nes juos pralinksmindavau ir visiems buvo gera. Aš prieš miegą net galvodavau „bajeriukus“, ką sakysiu klasiokams ir kaip mes linksminsimės,“ – pasakoja vyras.

REKLAMA
REKLAMA

Filmavimo metu šalia Beno buvo padėtas ir juodas plastikinis „Boss“ maišelis, jau tapęs savotišku komiko įvaizdžio simboliu. Laidos vedėjai pasiteiravus, ar čia ir yra tas brangus daiktas, kurį reikėjo atsinešti į studiją, pašnekovas tik gudriai šyptelėjo, o tada iš maišo ištraukė tikrąjį daiktą. Jį išvydusi Renata Šakalytė tiesiog neteko amo! Taigi ką atsinešė Benas, ir kodėl šis dalykas jam toks svarbus?

„Aš, žinokit, su juo kalbėdavau. Kai buvau mažas, tai buvau gan užsisklendęs. Nors turėjau draugų, kalbėdavomės, aš bijojau tą daryti atvirai, kaip ir su šeima. Man iki šiol sunku kalbėti apie jautrius dalykus. Gatvėje su nepažįstamu žmogumi būtų tikrai lengviau pasišnekėti, tai nemeluoju – kalbėdavau su juo“, – nuoširdžiai sako Benas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Taip pat sužinosite, ar jo širdis jau užimta? Kodėl vyras nekenčia paspirtukų ir nesusigundo tapti reklamų influenceriu? Laidoje išvysite ir kokią išskirtinę dovaną vedėja įteikė Benui, ne ką mažiau jį nustebinusią.

Kalbėjome apie:

00:00 Anonsas

00:57 Pašnekovo pristatymas

01:43 Staigus Beno išgarsėjimas

05:03 Ar Benas juokauja tik prieš kamerą?

08:35 Neigiami atsiliepimai

12:02 Tekstų kūrimas – užslėpta žinutė

13:02 Renatos dovana Benui

14:56 „Instagram“ kuriamas turinys

20:17 Paspirtukai

22:18 Elektroninės cigaretės

24:02 30-tas Beno gimtadienis

25:32 Iš ko gyvena Benas?

28:33 Merginos Beno gyvenime

33:02 Vaikai, vestuvės, šeima

36:20 Ar norėtų kažką pakeisti savo gyvenime?

37:06 Daikto pristatymas

41:46 Renatos pabaigos žodis

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą trečiadieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

Garsus komikas?
Gal "gomikas"?
Debilas su kūšiu ant veido
Moterys dabar tokios valdovės, kad joms turėti vyro to menkystos-padaro pavardę būtų žema.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų