REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pasikalbėkim“ studijoje vieši nuomonės formuotoja, tekstų autorė Agnė Kulitaitė. Daugiau nei 100 tūkstančių sekėjų turinti moteris jau metus gyvena Amsterdame, į kurį ryžosi išvykti dėl mylimojo. Tačiau visai neseniai Agnės santykiai nutrūko, todėl ji nuoširdžiai svarsto, ar dar grįžti į Olandiją, ar likti Lietuvoje, o gal keliauti į naują šalį?

Pasikalbėkim“ studijoje vieši nuomonės formuotoja, tekstų autorė Agnė Kulitaitė. Daugiau nei 100 tūkstančių sekėjų turinti moteris jau metus gyvena Amsterdame, į kurį ryžosi išvykti dėl mylimojo. Tačiau visai neseniai Agnės santykiai nutrūko, todėl ji nuoširdžiai svarsto, ar dar grįžti į Olandiją, ar likti Lietuvoje, o gal keliauti į naują šalį?

REKLAMA

Prieš keletą mėnesių 30-ąjį gimtadienį paminėjusi Agnė pripažįsta, kad skyrybos paliko skaudų pėdsaką. Galiausiai, pasak viešnios, tai ne pirma iširusi draugystė, todėl vis dažniau susimąsto, ar jai apskritai pavyks užmegzti tvarius santykius.

„Meluočiau sakydama, kad viduje nesukirba mintis, jog jau noriu šeimos, stabilumo. O ir biologinis laikrodis tiksi vis garsiau. Pavydžiu tiems žmonėms, kurie vasarą tuokiasi vienas paskui kitą, bet manęs ten nėra. Taigi, pripažinimas sau, kad vėl nepavyko ir reiks viską pradėti iš naujo, mane liūdina“, – sako Agnė.

REKLAMA
REKLAMA

Savo socialinių tinklų paskyrose moteris labai atvirai kalba apie seksą, neslepia, kad yra biseksuali, dalinasi patirtimi apie savo psichinės sveikatos iššūkius, nes jai diagnozuotas ribinis asmenybės sutrikimas. Paklausta, kaip pastaruoju metu jaučiasi, Agnė be užuolankų atsako, kad įvairiai.

REKLAMA

„Vieną rytą tu gali atsikelti ir galvoti, kad nugalėsi pasaulį, išrasi kažką, esi užsivedęs padaryti kažką nuostabaus, o kitą rytą gali atsikelti ir išėjęs į judrią gatvę galvoti, kad visai būtų gerai, jeigu mane partrenktų automobilis. Dabar šiuos jausmus jau išmokau suvaldyti“, – pasakoja laidos viešnia.

Iš pradžių Agnei buvo diagnozuota depresija, kurią ji gydėsi vaistais ir psichoterapija, tačiau laikui bėgant situacija ėmė blogėti. Kas atsitiko?

REKLAMA
REKLAMA

„Man buvo taip blogai, kad negalėjau pakelti rankų susišukuoti. Atsirado suicidinės mintys, bet gelbėjo suvokimas, kad toks mano poelgis tiesiog nužudytų brangius žmones – tėvus, kurie sau to neatleistų. Ir aš to tikrai nenorėjau“, – tikina Agnė.

Būtent laidoje „Pasikalbėkim“ ji nusprendė papasakoti, kas nutiko prieš daugiau nei dvejus metus ir savo atviru prisipažinimu galbūt padėti kitiems, išgyvenantiems panašius jausmus.

„Nešnekėjau atvirai apie tai, kad gulėjau psichiatrinėje ligoninėje ir man atrodo, kad dėl to elgiuosi neteisingai. Nors laisvai kalbu įvairiom temom, esu drąsi, apie šią patirtį tylėjau du su puse metų. Laikiau užspaudus, nes man buvo gėda apie tai kalbėti. Ir šiandien pagalvojau – f**k it – reikia papasakoti!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kaip galiu kovoti už teisybę, jei nesu atvira iki galo ir su savimi, ir su kitais? Tikrai manau, kad jeigu yra blogai, žmonės nebijotų kreiptis į specialistus, kurie tikrai padės. Ligoninė Vasaros gatvėje 5 – absoliučiai puiki įstaiga su nuostabiais specialistais, kurie mane išgelbėjo. Apie tai kalbėti nebeturi būti gėda“, – su ašaromis akyse pasakoja Agnė.

Pasidalinti savo patirtimi psichiatrijos ligoninėje moterį paskatino ir daiktas, atsineštas į studiją. Kodėl jis toks brangus ir svarbus? Laidoje taip pat išgirsite, kokių savybių turintis žmogus niekada nesužavėtų Agnės ir kiek iš tiesų jos kasdienybėje svarbus seksas? Ar kuriamas įvaizdis viešumoje prasilenkia su tikrąja Agne?

REKLAMA

Pokalbį su A. Kulitaite žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Kalbėjome apie:

00:00 Anonsas

01:01 Pašnekovės pristatymas

01:55 Emigracija, meilė Lietuvai

05:46 Pažintis su buvusiu mylimuoju.

07:36 Skyrybos su mylimuoju ir jausmai po jų

14:25 Gimtadienis, sveikinimai

15:33 Planai, lūkesčiai.

16:27 Ar patenkinta savo gyvenimu?

17:55 Biseksualumas

22:17 Kas svarbu žmoguje?

23:22 Seksas

27:09 Viešumo kaina, neigiami komentarai, pasiūlymai

28:21 Emocinė sveikata

31:51 Daikto pristatymas, prisipažinimas, ką slėpė nuo visų

38:47 Vedėjos pabaigos žodis

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą trečiadieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

Jei dar turi neįgyvendinamų troškimų (vestuvės, vaikas) ir jie tave kankina, tai nieko tu nepasveikai ir niekas tau nieko nepadėjo. Pasveiksi, kai paleisi save nuo tų "chatielkų". Visų pirma nustok žiūrėti, kas kaip gyvena, kas ženijasi ir kad tau laikrodis tiksi, ir net kad šiandien reikia būtinai parašyti eilinę nesąmonę apie seksą. Nustok save laikyti svarbia, nesusireikšmink nuėjusi į kiekvieną kompaniją. Mokyti kitų neturi teisės, kai pas pačią košė galvoje ir nesusitvarkai su savim.
Če vienas iš tų atvejų, kai iš didelio rašto išėjo iš krašto. LGBTėšnikė, depresija, kažkoks ten sutrikimas ir tt. O žmogui dar tik 30 metų.
Reikia tik įsivaizduoti, kokie sutrikę tie "nuomonės formuotojos" sekėjai. Vargšė ši tautelė.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų