REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pasibaigus antrajam savivaldos rinkimų turui Vilniuje mero vietą užsitikrino Valdas Benkunskas. Trumpai pasidžiaugęs pergale V. Benkunskas, kaip teigė pats, jau planuoja kibti į darbus.

Pasibaigus antrajam savivaldos rinkimų turui Vilniuje mero vietą užsitikrino Valdas Benkunskas. Trumpai pasidžiaugęs pergale V. Benkunskas, kaip teigė pats, jau planuoja kibti į darbus.

REKLAMA

Kokių pokyčių galime sulaukti ir kaip būsimas meras spręs gatvių siaurinimo klausimą, kuris sukėlė vilniečių nepasitenkinimą, V. Benkunskas atsakė tv3.lt naujienų portalo laidoje „Dienos pjūvis“.

Remigijaus Šimašiaus Laisvės partija Vilniuje sulaukė daug kritikos dėl siaurinamų gatvių. Jūs tai taip pat kritikavote ir sakėte, kad tokių darbų nebetęsite. Taip ir bus? Ar platinsite tas, kurios susiaurintos?

Mano visą programą galime suskirstyti į 3 blokus – dalykai, kuriuos mes tęsime; dalykai, kuriuos mes naujai inicijuosime; dalykai, kuriuos mes stabdysime. Akivaizdu, kad miestas gyvena savo gyvenimą ir politiniai ciklai, rinkimai jam negalioja, todėl dalykai, kurie pradėti, inicijuoti, juos reikės tęsti. Pavyzdžiui, nacionalinio stadiono statybą, investicijas į Vilniaus švietimą gerinant ugdymo kokybę ir pan. Tai juos tikrai tęsime.

REKLAMA
REKLAMA

Yra dalykai, kuriuos mes naujai inicijuosime, ir yra dalykai, kuriuos tikrai sustabdysime. Tai gatvių humanizavimo arba kitaip siaurinimo projektai šiai dienai tikrai yra nereikalingi, nes pirmiausia miestas turi susitvarkyti su gatvių infrastruktūra. Mes turime 230 kilometrų prastos arba net avarinės būklės gatvių ir čia turi būti skiriami miesto pinigai ir visi žmogiškieji ištekliai. Tai padaryti nebus lengva, nes mes kalbame apie šimtus kilometrų, kuriuos reikės sutvarkyti per ketverius metus.

REKLAMA

Čia reikės užtikrinti ir kokybę, ir sklandų administravimą, bet tai leis mūsų miestu naudotis daug daugiau.

O kodėl tos gatvės buvo užleistos?

Sunku pasakyti, čia, matyt, yra prioritetų klausimas. Buvo įvairių atkarpų, jeigu žiūrint paskutinius aštuonerius metus, kai buvo dėliojami tie prioritetai, bet paskutiniu laikotarpiu buvo nueita į tuos projektus, kurie kainuoja nuo 30 iki 50 proc. brangiau ir užima daug daugiau laiko, nes reikia perkelti inžinerinius tinklus, daug sudėtingesni tvarkymo darbai ir čia, iš esmės, tarp kelių pušų buvo pasiklysta.

REKLAMA
REKLAMA

Tą aš atvirai sakiau ir kampanijos pradžioje ir čia mūsų nuomonės, kritikos vienas kitų atžvilgiu, takoskyra buvo aiškiai matoma. Tai pasibaigus rinkimams niekas nesikeičia. Kaip ir sakėme, šie dalykai bus patraukti į šoną ir dėmesys bus skiriamas tam, kam dabar labiausiai to reikia.

Daugiau sužinokite laidoje, esančioje straipsnio pradžioje. 

Nu ką durneliai, kurie balsavote už Šimašiaus pakaliką? Laimingi? Per jus visus, mes vilniečiai, dar 4 metus kentėsime...Kas jus velnias kur nuneštų!!!
Vilniečiai išsirinko pilka žmogeli kuris kaip asfaltas ant kelio pilkuma pilkuma . Gaila kad Zuokas nelaimėjo būtu ir Vilnius ir jo žmonės laimėje .
Sveikinu išsirinkus Šimašių II. Toliau darys nesąmones mieste, kai tuo tarpu tragiškos būklės kaip liepkalnio, geležinkelio, stoties gatvės ir t.t. liks ir toliau apgailėtinos būklės.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų