Gairės

valdas benkunskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valdas benkunskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valdas benkunskas“.

„Veolia“ ir „Vilniaus energija“ teismas užkūrė aistras tarp Benkunsko ir Zuoko – vienas kitam pažėrė kaltinimų

Vilniaus savivaldybė švenčia pergalę: po 7 metų bylinėjimosi, miestas ir Šilumos tinklai laimėjo bylą prieš Prancūzijos koncerną „Veolia“ ir „Vilniaus energiją“. Tik vietoj pareikalautų daugiau nei pusės mlrd. eurų, Stokholmo arbitražas iš įmonės „Veolia“ savivaldybei priteisė 83 mln. eurų.  Su šypsena veide Vilniaus meras Valdas Benkunskas, sušaukęs spaudos konferenciją, pristatė Stokholmo arbitražo verdiktą, po 7-ius metus trukusio bylinėjimosi.

Nacionalinio stadiono komplekse Vilniuje leista statyti darželį

Nacionalinio stadiono komplekse Vilniuje išduotas leidimas statyti vaikų darželį, trečiadienį pranešė Vilniaus savivaldybė. Vilniaus meras Valdas Benkunskas sako, kad naujas vaikų darželis mieste reikalingas augant gyventojų skaičiui. „Gyventojų skaičius sostinėje sparčiai auga, todėl skiriame daug dėmesio patogaus ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo vilniečiams plėtrai“, – pranešime sakė V. Benkunskas.
Aktualijos 2023-11-22

Iš girdyklos – į dainyklą: pirmoji atsidarys skandalais pažymėtoje vietoje

Vilniuje atsiras pirmoji dainykla. Sostinės valdžia tikina, kad nors žodis panašiai skamba kaip girdykla, tačiau tai visiškai kitokia idėja. Pirmąją dainyklą savivaldybė įkurdins skandalais pažymėtoje vietoje ir tikisi, kad vėliau koncepciją perims ir kiti Vilniaus barai. Patalpose, Vilniaus gatvėje 22-3, ilgą laiką veikė populiarus baras „Vėjai“. Šioje vietoje sostinės valdžia ketino įkurti Naktinį avilį, kuriame prevencija būtų derinama su palinksminimu.

Benkunskas: atverta Gulbino ežero pakrantė – žinia, kad vandens telkiniai yra visų

Vilniuje penktadienį pristatyta visuomenei atverta Gulbino ežero pakrantė. Pasak sostinės mero Valdo Benkunsko, tai yra žinia visiems, kad vandens telkiniai turi būti vieši ir prieinami visuomenei.

Vilniuje bus atidaryta pirmoji dainykla: siūlys ne tik pavalgyti ar išgerti

70
Vienoje iš gyvybingiausių naktinio Vilniaus arterijų – Vilniaus gatvėje – įsikurs Vakarų Europoje jau paplitusios koncepcijos plataus spektro maisto, gėrimų, kūrybos, meno, pramogų ir kultūros erdvė. Pirmajai dainyklai sostinėje Vilniaus savivaldybė išnuomos daugiau nei 100 kv. m negyvenamąsias patalpas pačiame Vilniaus centre, rašoma savivaldybės pranešime.
70
2023-11-13

Benkunskas: „Senevita“ nebuvo apdrausta, tvarkymui bus naudojamos mero rezervo lėšos

Senelių globos namai „Senevita“, kuriuose kilęs gaisras nusinešė dviejų žmonių gyvybes, nebuvo apdrausti, korpuso tvarkymui Vilniaus meras Valdas Benkunskas ketina panaudoti mero rezervo lėšas. „Ką matome jau dabar, kad įstaigos pastatai nebuvo apdrausti nelaimės atveju. Šiuo atveju reikės iš savivaldybės biudžeto skirti papildomas lėšas. Tam aš ketinu panaudoti mero rezervą, kuris skiriamas ekstremalių situacijų atvejais.

Benkunskas: Vilniuje neteisėtų metalinių garažų masyvų turėtų nelikti per dvejus metus

Vilniuje neteisėtų metalinių garažų masyvų turėtų nelikti per ateinančius dvejus metus, sako sostinės meras Valdas Benkunskas. „Visi terminai, kurie buvo duoti atlaisvinti valstybinę žemę, jau yra praėję. Dabar iš esmės vyksta visur teisminiai procesai, per teismus bandome gauti vykdomuosius raštus, kad su antstoliu galėtume savo iniciatyva tuos garažus nukelti“, – BNS pirmadienį sakė Vilniaus vadovas.
Aktualijos 2023-10-30

Benkunskas: dislokavus vokiečių brigadą Vilniuje galėtų įsikurti 2 tūkst. žmonių

Lietuvoje dislokavus vokiečių brigadą, sostinėje galėtų įsikurti du tūkstančiai žmonių, sako Vilniaus meras Valdas Benkunskas. „Mes turėjome tik pirminį susitikimą su ministru ir viceministru, kuruojančiu šitą klausimą dėl galimybės Vilniuje, kad dalis vokiečių brigados galėtų įsikurti. Kalba eina apie du tūkstančius žmonių“, – BNS šią savaitę sakė V. Benkunskas.

Benkunskas kviečia į talką: sostinėje bus sodinami krūmai

Vilniuje, Karoliniškėse, sekmadienį vyks rudeninė sodinimo talka. Aplink darželį bei futbolo areną bus pasodinta apie 3000 krūmų. Prisidėti prie talkos gyventojus kviečia Vilniaus meras Valdas Benkunskas.  „Kviečiu šį sekmadienį praleisti kartu su vilniečiais kuriant dar žalesnę sostinę.

Benkunskas: Nikitinas į ankstesnes pareigas grįžo dėl „daug politikos“

Laikinai vyriausiojo Vilniaus miesto savivaldybės inžinieriaus pareigas ėjęs Antonas Nikitinas grįžo dirbti tvarumo vadovu, nes buvo matoma, kad jo veikla sulaukia neobjektyvių politinių vertinimų, sako sostinės meras Valdas Benkunskas.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų