• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Motina ilgai tikėjo savo sūnumi, tačiau nusprendė prašyti pagalbos. Vyras sėdi mamai ant sprando ir griauna visas viltis sulaukti anūkų. 

Motina ilgai tikėjo savo sūnumi, tačiau nusprendė prašyti pagalbos. Vyras sėdi mamai ant sprando ir griauna visas viltis sulaukti anūkų. 

REKLAMA

Pensinio amžiaus moters sūnus jau peržengė trečią dešimtį, bet dar vis gyvena su ja. Nors Rimvydas kartais važiuoja uždarbiauti į užsienį, vos grįžęs pas mamą neleidžia jai ramiai miegoti. Moteris pasakojo, kad jos sūnus – supančiotas priklausomybės nuo alkoholio. 

„Ribos turi būt“, – įsitikinusi mama. 

Ji pasakojo, kad kaimynai, pas kuriuos pasilinksminti vis eina jos sūnusm ją gėdina dėl to, kad kreipiasi pagalbos ir kviečia „TV Pagalbos“ gelbėtojus. 

„Visą laiką jie mane ėda“, – tikino moteris. 

Jai sūnaus gyvenimas kelia didelį stresą, mama stipriai mylėdama savo sūnų nori jam gero ir bando paaiškinti, kad toks gyvenimas geruoju nesibaigs. 

REKLAMA
REKLAMA

„Aš pramerkiu akis ir jos pilnos ašarų“, – graudindamasi kalbėjo vyro mama. 

Nesutinka kurti šeimos

Moterį Rimvydas itin nuvylė, kai už butelį atidavė jos šaldytuvą. Moteris visą gyvenimą neturėjusi žalingų įpročių negali patikėti, kad jos sūnų taip stipriai valdo jo priklausomybė. 

REKLAMA

„Kodėl man taip?“ – verkdama klausė Rimvydo mama. 

Didžiausia moters svajonė yra, kad vyras susirastų gerą moterį ir su ja gražiai gyventų, tačiau jis pats panašių svajonių neturi.

„Noriu gert“, – atrėžė Rimvydas. 

Galiausiai gelbėtojai Rūtai pavyko įkalbėti vyrą negerti 10 dienų, o praėjus šiam laikotarpiui susitikti gydymo įstaigoje. 

Visą istoriją pamatykite aukščiau esančiame vaizdo įraše. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

Nesulaukia 30ies, sulauks 40ies, kur cia problema? Didesne problema kai vaikai vaikus daro, kokiu 20ies susilaukia kai net studiju nebaige
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų