Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gydytojas?
Daug tokių atveju,bet šiais laikais turi būti STOP!Arba sūnus arba ji.TV PAGALBA tikrai jai anūkų nepagimdys.Nereikia skustis tokiais vėjais,lauk sūnų ir bus tvarka.Kam Jums anūkai jei pensiją maža vos galą su galu suduriat.Ar neužtenka vieno dramblio?Bus daugiau,jei neisgyvensite tai kaltinsite VALSTYBE!!!!Atsiriboti ir gyvenkime tik SAU!!!!!!
Na mama matyt labai lepino ir pataikavo sūneliui. Tas priprato ir nė viena mergikė negali prilygti motinai, pačios nori dėmesio. Todėl vaikiui patogu su mama,
kuri visus kaprizus tenkina, tai nieko ir nebekeis iki gyvenimo galo. Nebent vieną mamą pakeistų kita…
Nesulaukia 30ies, sulauks 40ies, kur cia problema? Didesne problema kai vaikai vaikus daro, kokiu 20ies susilaukia kai net studiju nebaige
Na jau sūnų reikia paleisti tegul pats save išsilaiko nereikia jam pataikauti ir neduociau ne euro jug jaunas gali pats užsidirbti per daug sūnus prie mamos prisirišęs gal mama saugojo kai jam buvo 18 metu kad kokios mergaitės nepamiltu nereikia drausti tokio amžiaus turėti mergina .
@As Jug uždarbiauja užsienį prie butelio?VEJAI!Lietuvoje ateik girtas,tai tuo leksi lauk,o čia kitur.Nebent iš rajono į rajoną nuvažiuoja pagerina mėnesį ir grįžta.Pasakos pasaulinio mastu!!
Tv pagalbai reiktu atvaziuoti i Giedraicius prie Moletu ten tas pats pilna tokiu...
Vienas sake: geri tevai vaikus iki pensijos islaiko!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų