Akibrokštas „Chanel“ kolekcijos pristatyme: įsibrovėlę tramdė Gigi Hadid

Per Paryžiaus mados savaitės „Chanel“ kolekcijos pristatymą supermodelis Gigi Hadid antradienį ant podiumo susidūrė su nekviesta viešnia, kai pristatymo finale prie modelių būrelio prisijungė nežinia iš kur atsiradusi moteris. 

Iš savo vietos pakilusi nepažįstamoji greitai įsimaišė tarp podiumu žingsniuojančių modelių, šiems išėjus į paskutinį pasivaikščiojimą Paryžiaus stogais, scenografų sukurtais šiam pasirodymui Paryžiaus Didžiuosiuose rūmuose. 

Salėje buvę apsaugininkai, matyt, nežinojo ko griebtis, kai G. Hadid – žingsniavusi podiumu drauge su seserimi Bella – akis į akį susidūrė su priešais netikėtai pasirodžiusia įsibrovėle.

Įžūli apsimetėlė – nuo galvos iki kojų apsirengusi į „Chanel“ panašiu juodai baltu tvido kostiumėliu ir juoda skrybėlaite – tarp modelių įsimaišė nepastebėta.

Vėliau atsakomybę už šį pokštą prisiėmė prancūzų komikė Marie Benoliel, platformoje „YouTube“ žinoma kaip Marie S'Infiltre.

Apsaugininkams suvokus, kad podiumu žingsniuoja įsibrovėlė, įsikišti jau buvo per vėlu.

„Negalėjau sustoti juoktis, nes bejėgiai apsaugininkai negalėjo jos sulaikyti (manekenių) voroje“, – sakė „New York Times“ madų komentatorė Elizabeth Paton, sėdėjusi pirmoje eilėje.

Tuo metu prašalaitė parodė, ką moka – ji tvirtai žingsniavo kilimu ant klubų susidėjusi rankas kaip tikras supermodelis.

Po kelių akimirkų nepažįstamoji atsiskyrė nuo modelių gretos, kad dar papozuotų ant stogo. Tada akivaizdžiai supykusi G. Hadid užkirto jai kelią ir palydėjo besišypsančią nuo scenos. 

Kuriozinę situaciją, kaip apsimetėlė įsimaišė tarp modelių, pamatykite čia:

„Chanel“ mados namai naujienų agentūrai AFP sakė, kad šis incidentas buvo jiems visiškai netikėtas, tačiau tai „nėra pirmas kartas, kai ji taip pasielgia“.

Manoma, kad ta pati moteris praėjusią savaitę  įsiveržė į apatinių drabužių gamintojos „Etam“ kolekcijos pristatymą Paryžiuje.

REKLAMA

Atrodo, kad šiuos žodžius patvirtino ir pati M. Benoliel, socialiniame tinkle „Instagram“ parašiusi šį komentarą: „Marie S'Infiltre smogė ir vėl“. 

„Nedarysime iš to dramos, – sakė „Chanel“ atstovė. – Tik būtume norėję, kad to nebūtų įvykę“.

Po visko tvarkos pažeidėją „prie išėjimo palydėjo apsaugos personalas“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų